Kniha Tvorivá spoločnosť

Tvorivá spoločnosť Tvorivá spoločnosť je globálny projekt celého ľudstva, ktorý sa týka každého človeka. Táto kniha je tlačenou verziou dvoch… Ukáž celý popis ↓

5,90 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 12.6.

Po. 12.6.

Packeta na adresu Po. 12.6.

Kuriér GLS Po. 12.6.

Osobný odber Po. 12.6.

Packeta Ut. 13.6.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Tvorivá spoločnosť

Tvorivá spoločnosť je globálny projekt celého ľudstva, ktorý sa týka každého človeka.

Táto kniha je tlačenou verziou dvoch relácií s účasťou Igora Michajloviča Danilova.

Civilizácia sa nachádza v patovom stave, to už dnes cíti každý, a pokiaľ sa nezmení súčasný, spotrebiteľský formát spoločnosti, ktorý nás do tohto stavu priviedol, hrozí ľudstvu sebazničenie.

A práve tvorivý formát spoločnosti je tou príležitosťou, ktorá môže vyviesť našu civilizáciu vo veľmi krátkom čase mierovou cestou na nový stupeň evolučného rozvoja. Cieľom projektu Tvorivá spoločnosť je oslobodiť spoločnosť od systému spotrebiteľských šablón a vytvoriť takú spoločnosť, kde ŽIVOT ČLOVEKA je najvyššou hodnotou reálne a nielen na papieri.

Tento formát spoločnosti zabezpečí budúcnosť bez vojen, násilia a hladu, zaistí ľuďom na celom svete dôstojný život bez strachu o budúcnosť, a vyvedie ľudstvo na novú úroveň jednoty, spolupráce a mierového rozvoja vo všetkých sférach života.

Vybudovať Tvorivú spoločnosť je v podstate veľmi ľahké, ak po tom skutočne zatúžime všetci, ktorí sme pochopili jej význam a podstatu.

Budúcnosť závisí od osobnej voľby každého z nás. Teraz je ten čas, kedy každý človek môže urobiť naozaj mnoho. Poďme pre nás a pre naše deti spolu tvoriť Budúcnosť, akú si zaslúžime!

Reláciu TVORIVÁ SPOLOČNOSŤ nájdete na internetovej stránke:

creativesociety.com/sk/videos/tvoriva-spolocnost-slovensky-dabing

Reláciu TVORIVÁ SPOLOČNOSŤ ZJEDNOCUJE VŠETKÝCH nájdete na internetovej stránke:

creativesociety.com/sk/videos/tvoriva-spolocnost-zjednocuje-vsetkych-slovensky-dabing

Rok vydania: 2022

Formát:

160 strán, 125 × 200, Väzba – tvrdá

Knihu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku. Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Rok vydania:

2022

Formát:

48 strán, 125 × 200, mäkká väzba