Kniha Tvoja budúcnosť v Tvorivej spoločnosti

Tvoja budúcnosť v Tvorivej spoločnosti Viete si predstaviť, čo všetko by sa zmenilo, keby bol na prvom mieste život človeka… Ukáž celý popis ↓

1,95 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta ešte dnes

Packeta Po. 5.6.

Po. 5.6.

Packeta na adresu Po. 5.6.

Kuriér GLS Po. 5.6.

Osobný odber Po. 5.6.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Tvoja budúcnosť v Tvorivej spoločnosti

Viete si predstaviť, čo všetko by sa zmenilo, keby bol na prvom mieste život človeka a nie zisk?

Rýchla a účinná liečba všetkých ochorení, omladenie tela, odstránenie telesných defektov, chudnutie bez námahy, premiestňovanie na veľké vzdialenosti bez straty času, rapídne zlepšenie ekológie, skutočné využitie ropy a mnoho ďalšieho.

To, čo sa nám dnes môže zdať ako fantastika, sa už zajtra môže stať realitou. Zavedenie najnovších technológií v Tvorivej spoločnosti radikálne zmení život každého človeka. Všetky sféry, všetky oblasti a technológie budú určené na to, aby zlepšili a skvalitnili každodenný život všetkých ľudí na planéte.

Otvoria sa nám možnosti, o ktorých sa nám doposiaľ nesnívalo. Zaujíma ťa, aké možnosti sa otvárajú pred celým ľudstvom pri zmene spotrebiteľského formátu na tvorivý?

Viac sa dozviete v knihe „Tvoja budúcnosť v Tvorivej spoločnosti.“

Rok vydania: 2022

Formát:

160 strán, 125 × 200, Väzba – tvrdá

Knihu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku. Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Rok vydania:

2022

Formát:

48 strán, 125 × 200, mäkká väzba