Preskočiť na obsah

Kniha Sensei zo Šambaly 1. diel

Sensei zo Šambaly 1. diel Kniha Sensei zo Šambaly Rozprávanie Mladosti o stretnutí s Múdrosťou sa na prvý pohľad zdá… Ukáž celý popis ↓

7,40 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber ešte dnes

DPD Pickup/Pickup Station Po. 24.6.

Kuriér GLS Po. 24.6.

Packeta Ut. 25.6.

Packeta na adresu Ut. 25.6.

Popis

Sensei zo Šambaly 1. diel

Kniha Sensei zo Šambaly

Rozprávanie Mladosti o stretnutí s Múdrosťou sa na prvý pohľad zdá byť naivitou. Ale toto obyčajné vnímanie je iba iluzórnou bariérou, šikovnou pascou, rozloženou naším Egom na ceste k dokonalosti Ducha. Ten, kto ju prekoná, odhalí pre seba omnoho viac, ako sám mohol dúfať. Sláva Víťazovi – lebo Poznanie mu bude odmenou, lebo tajné sa stane pre neho skutočnosťou.

Kniha je zostavená podľa poznámok z osobného denníka bývalej maturantky, odrážajúcich udalosti leta roku 1991.

Toto je veľmi silná kniha. Po jej prečítaní cítiš neobyčajný príliv síl, duševnej čulosti. A čo je najohromujúcejšie, ona je v plnom zmysle univerzálna a aktuálna pre každý vek! Je z tej kategórie kníh, ktoré otváraš na hocktorej strane a pri čítaní tam nachádzaš niečo svoje skryté.

Rozprávanie prebieha v prvej osobe. V tejto knihe sa odhaľuje vnútorný svet šestnásťročnej dievčiny, ktorá sa náhle ocitla tvárou v tvár smrti. Postrčilo ju to k prehodnoteniu svojho života a hľadaniu odpovedí na večné otázky:

„Prečo žije človek, v čom je zmysel života? Kto som ja v skutočnosti? Prečo väčšina ľudí na zemeguli sú veriaci? Veď ak raz veria, znamená to, že v niečo dúfajú. Akou cestou dosahujú veľkí svoju vnútornú nesmrteľnosť? Čo je ukryté za ponímaním bytosti Človeka?“

Nespútaná energia vnútorného hľadania ju privádza k stretnutiu s neobyčajným, nanajvýš erudovaným človekom, majstrom východných bojových umení a veľmi záhadnou OsobnosťouSenseiom.

Do hĺbky duše ohromujúci neordinárny svetonázor Senseia, jeho zaujímavá filozofia, znalosti o svete a človeku, dynamické východné bojové umenia, múdrosť v životných situáciách, netradičná medicína, starobylé duchovné praktiky (vrátane efektívnych techník boja s negatívnymi myšlienkami), fenomény ľudských možnostíto, i mnohé iné spoznáva hrdinka pri stretnutí sa so svetom Senseia. Ale najdôležitejšie je, že nachádza odpovede na svoje hlavné vnútorné otázky.

Autor: Anastasia Novych

Rok vydania: 2022

Formát:

400 strán, 128 × 198, Väzba – mäkká

Knihu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku. Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Rok vydania:

2022

Formát:

400 strán, 128 × 198, Väzba – mäkká

Autor:

Anastasia Novych

Shop roku Mobake