Preskočiť na obsah

Kniha Sensei zo Šambaly 1. diel

Sensei zo Šambaly 1. diel Kniha Sensei zo Šambaly Rozprávanie Mladosti o stretnutí s Múdrosťou sa na prvý pohľad zdá… Ukáž celý popis ↓

7,40 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 28.2.

Kuriér GLS St. 28.2.

Packeta Št. 29.2.

Packeta na adresu Št. 29.2.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Sensei zo Šambaly 1. diel

Kniha Sensei zo Šambaly

Rozprávanie Mladosti o stretnutí s Múdrosťou sa na prvý pohľad zdá byť naivitou. Ale toto obyčajné vnímanie je iba iluzórnou bariérou, šikovnou pascou, rozloženou naším Egom na ceste k dokonalosti Ducha. Ten, kto ju prekoná, odhalí pre seba omnoho viac, ako sám mohol dúfať. Sláva Víťazovi – lebo Poznanie mu bude odmenou, lebo tajné sa stane pre neho skutočnosťou.

Kniha je zostavená podľa poznámok z osobného denníka bývalej maturantky, odrážajúcich udalosti leta roku 1991.

Toto je veľmi silná kniha. Po jej prečítaní cítiš neobyčajný príliv síl, duševnej čulosti. A čo je najohromujúcejšie, ona je v plnom zmysle univerzálna a aktuálna pre každý vek! Je z tej kategórie kníh, ktoré otváraš na hocktorej strane a pri čítaní tam nachádzaš niečo svoje skryté.

Rozprávanie prebieha v prvej osobe. V tejto knihe sa odhaľuje vnútorný svet šestnásťročnej dievčiny, ktorá sa náhle ocitla tvárou v tvár smrti. Postrčilo ju to k prehodnoteniu svojho života a hľadaniu odpovedí na večné otázky:

„Prečo žije človek, v čom je zmysel života? Kto som ja v skutočnosti? Prečo väčšina ľudí na zemeguli sú veriaci? Veď ak raz veria, znamená to, že v niečo dúfajú. Akou cestou dosahujú veľkí svoju vnútornú nesmrteľnosť? Čo je ukryté za ponímaním bytosti Človeka?“

Nespútaná energia vnútorného hľadania ju privádza k stretnutiu s neobyčajným, nanajvýš erudovaným človekom, majstrom východných bojových umení a veľmi záhadnou OsobnosťouSenseiom.

Do hĺbky duše ohromujúci neordinárny svetonázor Senseia, jeho zaujímavá filozofia, znalosti o svete a človeku, dynamické východné bojové umenia, múdrosť v životných situáciách, netradičná medicína, starobylé duchovné praktiky (vrátane efektívnych techník boja s negatívnymi myšlienkami), fenomény ľudských možnostíto, i mnohé iné spoznáva hrdinka pri stretnutí sa so svetom Senseia. Ale najdôležitejšie je, že nachádza odpovede na svoje hlavné vnútorné otázky.

Autor: Anastasia Novych

Rok vydania: 2022

Formát:

400 strán, 128 × 198, Väzba – mäkká

Knihu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku. Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Rok vydania:

2022

Formát:

400 strán, 128 × 198, Väzba – mäkká

Autor:

Anastasia Novych

Shop roku Mobake