Bambusový pohár 200ml

Či už si radi vychutnávaš kávu alebo čaj, bambusový pohár bude tvojim verným priateľom. Je nerozbitný a pri správnej údržbe vydrží… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Bez náterov a lepidiel
  • Opakovane použiteľné
  • Vegan friendly
Bez obalu

4,00 

Skladom

Odošleme do štvrtka 20.1..

Kedy vám príde zásielka?

Kuriér GLS Pi. 21.1.

Osobný odber Pi. 21.1.

Packeta Po. 24.1.

Slovenská pošta Po. 24.1.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Či už si radi vychutnávaš kávu alebo čaj, bambusový pohár bude tvojim verným priateľom. Je nerozbitný a pri správnej údržbe vydrží dlho. Je ručne vyrobený zo 100% Moso bambusu.

Prečo bambusový pohár:
✅ 
nerozbitný
✅ viacnásobne použiteľný
✅ ľahký
✅ bez náterov a lepidiel
✅ 100% prírodný
✅ neprenáša teplo z horúceho nápoja

Bambusový pohár a jeho použitie:

Pred prvým použitím ho dôkladne umyte pod tečúcou vodou. Pohárik nie je vhodný do umývačky riadu. Po každom použití ho umyte a nechajte dobre vyschnúť.

Bambusový pohárik je skvelý doplnok ku Bambusovej termoske Mobake. 

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro.

Ďalšie informácie

Priemer

4 cm

Výška

8 cm

Materiál

100% Moso bambus

Krajina pôvodu

Čína

Objem

200 ml