Preskočiť na obsah

Termoska Mobake 0,48l

Termoska Mobake 0,48l  Termoska Mobake s prírodným bambusovým telom a minimalistickým gravírovaním. Dvojsrstvová stena z nereze uchová tvoj nápoj ešte… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie

20,00 

Vypredané

Naskladníme čoskoro.

Popis

Termoska Mobake 0,48l 

Termoska Mobake s prírodným bambusovým telom a minimalistickým gravírovaním. Dvojsrstvová stena z nereze uchová tvoj nápoj ešte dlho teplý. Vďaka svojím rozmerom sa vojde do kabelky či do batohu a bude tvojim ideálnym partnerom v škole či v práci. Šikovný infuser (sitko) ti pomôže s rýchlou prípravou čaju.

  • dvojvrstvová stena z nerezovej ocele
  • minimalistický dizajn
  • nepretekavý uzáver
  • šetrné k zdraviu a životnému prostrediu
  • bez lepidiel
  • infuser na čaj vo vnútri

Zdravie

Používaním jednej fľaše chránime našu prírodu pred zbytočným odpadom. Chránime si tiež zdravie, keďže nerez nevylučuje žiadne škodlivé látky, chemikálie, arómy či pachy do tvojho nápoja a perfektne ho chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

Značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Objem

0,48l

Vyrobené

v Číne.

Materiál

Bambus, Nerezová oceľ

Výška

23 cm

Priemer

6,8 cm

Typ zariadenia káva/čaj

Termoska

Shop roku Mobake