Preskočiť na obsah

Esbit termoska na jedlo Sculptor sunshine yellow 0,75l

termoska na jedlo Sculptor sunshine yellow Stáva sa ti, že deň je náročný a ty máš nedostatok energie na prípravu… Ukáž celý popis ↓

37,00 

Skladom

Odošleme do piatku 26.4..

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Pi. 26.4.

DPD Pickup/Pickup Station Ut. 30.4.

Kuriér GLS Ut. 30.4.

Packeta Št. 2.5.

Packeta na adresu Št. 2.5.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

termoska na jedlo Sculptor sunshine yellow

Stáva sa ti, že deň je náročný a ty máš nedostatok energie na prípravu poriadneho jedla. V takýchto dňoch je práve táto atraktívna, robusná, dvojstenná termoska na jedlo Sculptor sunshine yellow z ušľachtilej ocele to, čo potrebuješ.

Pre maximálnevyužitie vlastností termosky odporúčame pred použitím: – ak chcete dať do termosky horúce jedlo, pred použitím ju nahrejte teplou vodou po dobu asi 4 minút, potom vylejte vodu a vložte jedlo – obdobne postupujte v prípade studených nápojov či jedla (vlejte studenú vodu / 4 min.)

Veľkou výhodou termosky je poistný ventil. Po stlačení sa vyrovná tlak vnútri termosky, čím sa vylúči nebezpečenstvo obarenia horúcou parou pri otváraní alebo náhodný „výbuch“ počas prepravy. Uzáver slúži zároveň ako miska na jedlo. Tvoje jedlo vždy pripravené na konzumáciu v ideálnej teplote!

Vonkajšia strana termosky je pokrytá špeciálnou žltou, matnou, protišmykovou farbou, ktorá zabraňuje náhodnému upusteniu pri držaní v rukaviciach. Termoska je vyrobená tak, aby manipulácia s ňou bola čo najjednoduchšia.

Prečo je termoska na jedlo výnimočná?

 • dvojstenná z nerezovej ocele
 • ľahká a kompaktná
 • 2 hrnčeky
 • 2 uzávery
 • zátku môžeš otvoriť stlačením gombíka
 • Vnútorná vrstva termosky je potiahnutá špeciálnou tenkou vrstvou, ktorá zlepšuje izolačné vlastnosti, zároveň pôsobí antibakteriálne.

Termoizolačné vlastnosti termosky na jedlo

 • Teplota vody pri nalievaní do nádoby: caa. 98°C
 • Teplota vonkajšieho prostredia: 20 +/- 2°C
 • Teplota vody po 6 hodinách: ~ 70 ° C
 • Teplota vody po 12 hodinách: ~ 60 ° C
 • Teplota vody po 12 hodinách: ~ 40 ° C

Termosku ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Objem:

0,75l

Materiál:

Nerezová oceľ

Hmotnosť:

467 g

Shop roku Mobake