Preskočiť na obsah

Bombilla s dvoma krúžkami

Bombilla s dvoma krúžkami Nerezová bombilla s tvarovaným sitkom. Bombilla je vhodná pre keramické a prírodné kalabasy. Čo je kalabasa?… Ukáž celý popis ↓

8,65 

Vypredané

Naskladníme čoskoro.

Popis

Bombilla s dvoma krúžkami

Nerezová bombilla s tvarovaným sitkom. Bombilla je vhodná pre keramické a prírodné kalabasy.

Čo je kalabasa?

Kalabasa je nádoba slúžiaca na konzumáciu čaju Yerba maté. Tento spôsob pitia dodáva atmosféru až mystického rituálu, navodzuje pocit Južnej Ameriky, vďaka čomu si užiješ nápoj yerba maté viac. Na jeho pitie spoločne s kalabasou patrí špeciálna kovová slamka nazývaná bombilla.

Kalabasa predstavuje nádobu, do ktorej sa maté pripravuje, tradične sa jedná o vydlabanú a následne upravenú tekvicu. Pokiaľ ale chcete kalabasu na domáce použitie, bohato vám postačia pokojne aj moderné keramické kalabasy, tie sú vzhľadom na svoj materiál považované za tie s dlhou životnosťou.

Druhým nástrojom, ktorý s kalabasou súvisí, je bombilla. To je vo svojej podstate slamka, ktorá v sebe má zabudované sitko, a teda prefiltruje vylúhovaný nápoj od celých kúskov maté. 

Dĺžka bombilly: 15,7 cm

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Bombillu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Materiál:

Nerezová oceľ

Dĺžka:

15,7 cm

Shop roku Mobake