Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Smaltovaný hrnček Strom života 0,3l

Smaltovaný plechový hrnček s námetom Stromu života Chystáš sa na chalupu alebo do hôr? Smaltovaný hrnček s volaním divočiny bude… Ukáž celý popis ↓

9,80 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do soboty 30.9.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 2.10.

Po. 2.10.

Packeta na adresu Po. 2.10.

Kuriér GLS Po. 2.10.

Osobný odber Po. 2.10.

Packeta Ut. 3.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Smaltovaný plechový hrnček s námetom Stromu života

Chystáš sa na chalupu alebo do hôr? Smaltovaný hrnček s volaním divočiny bude tvojím verným spoločníkom na tvojích najodvážnejších cestách.

Smaltovaný hrnček sa skvelo vyníma len tak, zavesený na batohu. Zaujme svojím vzhľadom a tebe zaistí možnosť osviežiť sa pri horskom prameni či zaliať instantnú pochúťku na posilnenie.

Plecháč alebo smalťák si zamilujú aj zahraničný priatelia či rodina. Originálny a hlavne nerozbitný darček zo Slovenska poteší každého dobrého turistu, horala či horalku 🙂

Edícia plechových hrnčekov je príjemné spojenie moderného a tradičného štýlu, ktorý ti vydrží dlhé roky.

Objem: 300ml

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Objem:

300 ml

Balenie:

Papierová krabička

Priemer:

86 mm

Výška:

80 mm

Farba:

Biela

Farba potlače:

Hnedá

Shop roku Mobake