Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Nerezový termo hrnček Lesu zdar s karabínou zelený 0,3l

Nerezový termo hrnček Lesu zdar s karabínou Chystáš sa na chalupu alebo do hôr? Nerezový termo hrnček s námetom prírody… Ukáž celý popis ↓

11,70 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do nedele 8.10.

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 9.10.

Packeta na adresu Po. 9.10.

Osobný odber Po. 9.10.

Ut. 10.10.

Kuriér GLS Ut. 10.10.

Packeta St. 11.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Nerezový termo hrnček Lesu zdar s karabínou

Chystáš sa na chalupu alebo do hôr? Nerezový termo hrnček s námetom prírody bude tvojím verným spoločníkom na tvojích najodvážnejších cestách.

Nerezový termo hrnček sa skvelo vyníma len tak, zavesený na batohu alebo kdekoľvek kde ho zavesíš. Vďaka šikovnému ušku – karabíne ho pripneš takmer kdekoľvek.

Hrnček zaujme svojím vzhľadom a tebe zaistí možnosť osviežiť sa pri horskom prameni či zaliať instantnú pochúťku na posilnenie. Dvojitá stena zaistí, že nápoj vydrží dlhšie teplý.

Plecháč si zamilujú aj zahraničný priatelia či rodina. Originálny a hlavne nerozbitný darček zo Slovenska poteší každého dobrého turistu, horala či horalku 🙂

Edícia plechových hrnčekov je príjemné spojenie moderného a tradičného štýlu, ktorý ti vydrží dlhé roky.

Objem: 300ml

Náš Tip: Naplň pohárik čajom, ktorý ťa nakopne – energetický čaj Guarana Yerba Maté

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Objem:

300 ml

Balenie:

Papierová krabička

Priemer:

75 mm

Výška:

90 mm

Farba:

Biela

Farba potlače:

Zelená

Shop roku Mobake