Preskočiť na obsah

Kaffeeform Cestovný hrnček z recyklovanej kávy Muškátový orech 350ml Cestovný hrnček z recyklovanej kávy Cardamon 350ml

Cestovný hrnček z recyklovanej kávy Cardamon Kaffeeform Refined Vďaka cestovnému hrnčeku Kaffeeform Refined Cardamon 350ml s viečkom, vyrobeného z kávy,… Ukáž celý popis ↓

 • Bez chémie

19,20 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 17.7.

Kuriér GLS St. 17.7.

Packeta Št. 18.7.

Packeta na adresu Št. 18.7.

Popis

Cestovný hrnček z recyklovanej kávy Cardamon

Kaffeeform Refined
Vďaka cestovnému hrnčeku Kaffeeform Refined Cardamon 350ml s viečkom, vyrobeného z kávy, si svoju každodennú kávu vychutnáš úplne novým, nadštandardným spôsobom. Priľnavý matný vonkajšok sa príjemne drží a jemná, prirodzená aróma z neho robí dokonalého spoločníka pre teplé a studené nápoječaj, smoothies, kávu, džús… čokoľvek, čo ťa sprevádza v kancelárii alebo na ceste autom.

Už žiadne nekvalitné jednorazové plastové poháre! Cestovný hrnček z recyklovanej kávy je výnimočne odolný a robustný, ale stále veľmi ľahký, takže ty a tvoj pohár môžete byť neoddeliteľnou dvojkou na veľmi dlhú dobu. Vďaka dvom vrstvám udrží nápoj tej správnej teploty!

Tmavý vonkajší obal je vyrobený s použitím ikonického kávového materiálu Kaffeeform, farebná vnútorná vrstva a viečko na pitie sú vyrobené z inovatívneho materiálového zloženia založeného na recyklovaných vláknach bukového dreva. Obnoviteľné zdroje, ako je napríklad odpad z kávy, je možné premeniť na krásne, funkčné predmety každodennej spotreby. Upcyklovanie dáva druhú šancu produktom, ktoré by bežne skončili ako odpad. Vďaka nej je možné pridávať použitým materiálom vyššiu hodnotu a nový zmysel!

Cestovný pohár Kaffeform Refined Cardamon

 • Lokálna produkcia v Nemecku.
 • Ocenený dizajn (Red Dot Design Award, Specialty Coffee Association).
 • Fair value chain (od priameho obchodu s kávovou usadeninou až po prepravu).
 • Pomáha udržať váš nápoj teplý/studený.
 • Vysoko odolný a robustný.
 • Vydrží pád z výšky až 1,5 m.
 • Je extrémne ľahký.
 • Vhodný do umývačiek riadu.
 • Len z recyklovaných a obnoviteľných zdrojov.
 • Vytvrdené polyméry na rastlinnej báze.
 • Bez obsahu BPA & melamínovej živice.
 • Bez plastov na ropnej báze.

Navrhnuté v Berlíne, vyrobené v Nemecku – vyrobené lokálne a eticky s ohľadom na životné prostredie.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Hrnček ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

150 g

Objem

350 ml

Materiál:

Kávová zrna, buková vlákna, rostlinné biopolymery

Farba:

Cardamon

Výška / Priemer

15,5 cm / 9 cm

Shop roku Mobake