Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Flaška New Beginnig sklenená fľaša korok 0,5l

Flaška New Beginnig 0,5l - Nový začiatok - je sklenená fľaša s korkovým púzdrom, ktoré chráni Flašku pred poškodením a rozbitím. Korok… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné
31% zľava

35,00 23,99 

Skladom

Odošleme do stredy 4.10..

Kedy vám príde zásielka?

Slovenská pošta St. 4.10.

Packeta na adresu St. 4.10.

Osobný odber Št. 5.10.

Pi. 6.10.

Kuriér GLS Pi. 6.10.

Packeta Po. 9.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Flaška New Beginnig 0,5l – Nový začiatok – je sklenená fľaša s korkovým púzdrom, ktoré chráni Flašku pred poškodením a rozbitím. Korok je prírodný materiál, ktorý je tiež izolačný a antialergénny.

✅ vyrobená z hrubého skla
✅ programované sklo pre štrukturalizáciu vody
 uzáver a obal vyrobené z korku
 jedinečný dizajn
✅ 
nepretekavý uzáver
 šetrné k zdraviu a životnému prostrediu
✅ vyrobené v Slovinsku 🇸🇮 (EÚ) 

Flaška New Beginning – Nový začiatok – má na svojom korkovom obale vygravírovaný dizajn klíčiaceho stromčeku, čo symbolizuje nový začiatok 🙂

Štruktúrovanie vody

S pomocou Flaška fľaše prinášame vibračnú štruktúru vody bližšie k štruktúre vody z prameňa, to znamená vode v jej prirodzenom prostredí. Toto sa nazýva štruktúrovanie vody. Použitím TPS (technológia programovania silikónu), vibračný program pozostávajúci z rôznych druhov informácií z prírody je vtlačený do skla.

Zdravie

Používaním jednej fľaše chránime našu prírodu pred zbytočným odpadom. Chránime si tiež zdravie, keďže sklo nevylučuje žiadne škodlivé látky, chemikálie, arómy či pachy do tvojho nápoja a perfektne ho chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Životné prostredie

Z hľadiska udržateľnosti je sklo najlepšou voľbou vďaka svojej vysokej miere recyklácie a je použité na znovu-výrobu produktov rovnakej kvality. Jedna sklenená fľaša na vodu sa používa znovu a znovu, a okrem toho je zdravotne nezávadná. Flaška je vyrobená z robustného skla, ktorého poškodeniu pomáha zabrániť ochranný  obal, takže Flaška bude Váš spoločník navždy.

Pozri si krátke video a spoznaj Flašku:

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Objem

0,5l

Vzor na obale

Klíčiaci strom

Materiál obalu

Korok

Vyrobené

v Slovinsku.

Shop roku Mobake