Preskočiť na obsah

Binchio Termofľaša s borosilikátovým sklom 350ml

Termofľaša s dvojitým sklom a čajovým sitkom Ekologická termofľaša na vodu aj teplé nápoje s dvojitým brosilikátovým sklom a čajovým… Ukáž celý popis ↓

20,80 

Vypredané

Naskladníme do utorka 27.2.

Popis

Termofľaša s dvojitým sklom a čajovým sitkom

Ekologická termofľaša na vodu aj teplé nápoje s dvojitým brosilikátovým sklom a čajovým infuzérom nadchne všetkých milovníkov čajov, kávy a zdravých nápojov.

 • fľaša s dvojitým brosilikátovým sklom,
 • krásne bambusové veko,
 • odnímateľný čajový infuzér z nerezovej ocele
 • darček – vzorček aktívneho uhlia Binchio Mini pre filtráciu vody

V tejto „dobe plastovej“ je nakupovanie jednorazových plastových fliaš na vodu alebo kelímkov na kávu alebo čaj práve tým zvykom, ktorý môžete zmeniť a uľahčiť tak životnému prostrediu. Plastové fľaše na vodu sú skrátka hrozné pre životné prostredie.

Sú vyrobené z ropy a napriek existujúcim možnostiam pre recykláciu sa iba zlomok všetkého plastu naozaj zrecykluje. Drvivá väčšina plastov končí na skládke, v jazere alebo v oceáne. Pokiaľ uvažujete o kúpe opakovane použiteľnej fľaše na vodu, je to skvelý príklad malého kroku, ktorý vedie k pozitívnej zmene životného štýlu.

Žiť viac v súlade s prírodou a minimalizovať náš ekologický vplyv na planétu – to sa nedá urobiť za týždeň. Správna cesta je začať robiť malé zmeny v našich každodenných zvykoch.

Termofľaša s borosilikátovým sklom má originálny a ekologický dizajn:

 • Táto eko fľaša je vyrobená z ekologických materiálov bez obsahu BPA,
 • špeciálne hrubé brosilikátové sklo s dvojitou stenou má jedinečné termoregulačné vlastnosti,
 • krásne bambusové veko s japonským kaligrafickým symbolom čaju, ktorý zabraňuje úniku čajových listov do vody.

Údržba Termofľaše:

Neodporúčame umývať v umývačke riadu (najmä kvôli grafike na skle a bambusovému veku), viečko z prírodného bambusu nenechávajte vo vode, aby nedošlo k znehodnoteniu jeho povrchu a kaligrafického elementu.

nenoste v prázdnej fľaši filtračnú tyčinku Binchio, pretože môže poškodiť sklo. Odporúčame používať s Binchio Premium, ktoré je z jemnejšieho eucalyptového stromu, a preto riziko poškodenia skla je minimálne.

Aké má termofľaša s borosilikátovým sklom výhody?

 • Skvelá cestovná partnerka – Binchio fľaša je ľahká, elegantná a odolná. Rýchlo sa stane neodmysliteľnou súčasťou obsahu vašej cestovnej resp. pracovné tašky (kabelky).
 • fľaša Binchio je vyrobená z vysoko kvalitného borosilikátového skla. Toto špeciálne sklo udrží nápoje v požadovanej teplote (teplé či studené) po dobu približne 3 hodín.
 • Bambusový uzáver má zvnútra gumu bez BPA, ktorá zaisťuje najlepšie možné utesnenie.
 • izolačné sklo s dvoma stenami vám umožní uchovať nápoje po dlhú dobu teplé alebo studené. Okrem vody je ideálny pre mnoho ďalších nápojov, ako je ľadový čaj, malinovky, studená káva, bylinkové, zelené alebo čierne čaje, detoxikačné nápoje (smoothies) a ďalšie.
 • Skvelý darček ktorý sa hodí pre všetkých milovníkov čajov, kávy či zdravých nápojov. Prekvapte rodinu, priateľov či kolegov týmto elegantným ekologickým produktom.

Aktívne uhlie ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Hmotnosť:

0,4 kg

Objem

350ml

Shop roku Mobake