Preskočiť na obsah

Binchio Karafa na vodu Uruz 1270 ml

Karafa na vodu Uruz Táto karafa je spojením kvality, originálneho designu a tradičnej severskej mytológie. Na karafe nájdete vyobrazenie posvätnej… Ukáž celý popis ↓

17,80 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do utorka 14.5.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Ut. 14.5.

DPD Pickup/Pickup Station Št. 16.5.

Kuriér GLS Št. 16.5.

Packeta Pi. 17.5.

Packeta na adresu Pi. 17.5.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Karafa na vodu Uruz

Táto karafa je spojením kvality, originálneho designu a tradičnej severskej mytológie. Na karafe nájdete vyobrazenie posvätnej vikingskej runy Uruz, ktorá symbolizuje zdravie a životnú silu.

Vedeli ste že?

Runa Uruz je runou životnej sily. Z hľadiska prírodnej mágie stelesňuje prapôvodný princíp vitálnej energie, ktorý stál a stojí pri formovaní všetkého nového v univerze. Pre starých Vikingov bola táto runa mocným spirituálnym symbolom fyzického zdravia a vyliečenia.

Karafa Uruz je vyrábaná z vysoko kvalitného skla s ekologickým profilom, ktoré neobsahuje olovo ani žiadne znečisťujúce prísady a toxíny, iba certifikované suroviny. Vďaka tomu je úplne bezpečná pre vaše zdravie a taktiež priateľská k životnému prostrediu. Karafa sa navyše vďaka svojmu tvaru skvele hodí na umiestnenie našich filtračných tyčiniek Binchio.

  • kvalitná pieskovaná potlač s vyobrazením japonského symbolu vody
  • vhodný do umývačky riadu
  • odolný voči poškriabaniu a nárazom
  • perfektné optické vlastnosti skla – nekonečná transparentnosť bez mliečneho povlaku

Čím je Karafa no vodu Uruz výnimočná?

  • originálny česko-slovenský produkt, ktorý vznikol v spolupráci lokálnych firiem RONA, JTF a Binchio
  • vyrábaná na Slovensku z vysoko kvalitného skla s ekologickým profilom
  • jedinečný dizajn – vyobrazenie elementu vody vo forme posvätnej vikingskej runy Laguz
  • výrobca karafy – slovenská spoločnosť RONA – patrí medzi svetových lídrov v spracovaní skla pre domácnosť, hotely a reštaurácie

To všetko z Uruz robí krásny prírodný a užitočný interiérový doplnok.

Karafu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Objem:

1650 ml

Optické vlastnosti skla:

transparentné bez mliečneho povlaku

Shop roku Mobake