Preskočiť na obsah

Binchio Karafa na vodu Uruz 1270 ml

Karafa na vodu Uruz Táto karafa je spojením kvality, originálneho designu a tradičnej severskej mytológie. Na karafe nájdete vyobrazenie posvätnej… Ukáž celý popis ↓

18,60 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do pondelka 23.9.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 23.9.

DPD Pickup/Pickup Station St. 25.9.

Kuriér GLS St. 25.9.

Packeta Št. 26.9.

Packeta na adresu Št. 26.9.

Popis

Karafa na vodu Uruz

Táto karafa je spojením kvality, originálneho designu a tradičnej severskej mytológie. Na karafe nájdete vyobrazenie posvätnej vikingskej runy Uruz, ktorá symbolizuje zdravie a životnú silu.

Vedeli ste že?

Runa Uruz je runou životnej sily. Z hľadiska prírodnej mágie stelesňuje prapôvodný princíp vitálnej energie, ktorý stál a stojí pri formovaní všetkého nového v univerze. Pre starých Vikingov bola táto runa mocným spirituálnym symbolom fyzického zdravia a vyliečenia.

Karafa Uruz je vyrábaná z vysoko kvalitného skla s ekologickým profilom, ktoré neobsahuje olovo ani žiadne znečisťujúce prísady a toxíny, iba certifikované suroviny. Vďaka tomu je úplne bezpečná pre vaše zdravie a taktiež priateľská k životnému prostrediu. Karafa sa navyše vďaka svojmu tvaru skvele hodí na umiestnenie našich filtračných tyčiniek Binchio.

  • kvalitná pieskovaná potlač s vyobrazením japonského symbolu vody
  • vhodný do umývačky riadu
  • odolný voči poškriabaniu a nárazom
  • perfektné optické vlastnosti skla – nekonečná transparentnosť bez mliečneho povlaku

Čím je Karafa no vodu Uruz výnimočná?

  • originálny česko-slovenský produkt, ktorý vznikol v spolupráci lokálnych firiem RONA, JTF a Binchio
  • vyrábaná na Slovensku z vysoko kvalitného skla s ekologickým profilom
  • jedinečný dizajn – vyobrazenie elementu vody vo forme posvätnej vikingskej runy Laguz
  • výrobca karafy – slovenská spoločnosť RONA – patrí medzi svetových lídrov v spracovaní skla pre domácnosť, hotely a reštaurácie

To všetko z Uruz robí krásny prírodný a užitočný interiérový doplnok.

Karafu ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Objem:

1650 ml

Optické vlastnosti skla:

transparentné bez mliečneho povlaku

Shop roku Mobake