Flaška New Beginnig sklenená fľaša korok 0,75l

Flaška New Beginnig 0,75l - Nový začiatok - je sklenená fľaša s korkovým púzdrom, ktoré chráni Flašku pred poškodením a rozbitím. Korok… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné

37,00 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do soboty 25.9.

Kedy ti príde zásielka?

Kuriér GLS Po. 27.9.

Osobný odber Po. 27.9.

Slovenská pošta Ut. 28.9.

Zásielkovňa Ut. 28.9.

Dátumy odhadované pre SK.

Popis

Flaška New Beginnig 0,75l – Nový začiatok – je sklenená fľaša s korkovým púzdrom, ktoré chráni Flašku pred poškodením a rozbitím. Korok je prírodný materiál, ktorý je tiež izolačný a antialergénny.

✅ vyrobená z hrubého skla
✅ programované sklo pre štrukturalizáciu vody
 uzáver a obal vyrobené z korku
 jedinečný dizajn
✅ 
nepretekavý uzáver
 šetrné k zdraviu a životnému prostrediu
✅ vyrobené v Slovinsku 🇸🇮 (EÚ) 

Flaška New Beginning – Nový začiatok – má na svojom korkovom obale vygravírovaný dizajn klíčiaceho stromčeku, čo symbolizuje nový začiatok 🙂

Štruktúrovanie vody vo Flaške New Beginnig 0,75l

S pomocou Flaška fľaše prinášame vibračnú štruktúru vody bližšie k štruktúre vody z prameňa, to znamená vode v jej prirodzenom prostredí. Toto sa nazýva štruktúrovanie vody. Použitím TPS (technológia programovania silikónu), vibračný program pozostávajúci z rôznych druhov informácií z prírody je vtlačený do skla.

Zdravie

Používaním jednej fľaše chránime našu prírodu pred zbytočným odpadom. Chránime si tiež zdravie, keďže sklo nevylučuje žiadne škodlivé látky, chemikálie, arómy či pachy do tvojho nápoja a perfektne ho chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Životné prostredie

Z hľadiska udržateľnosti je sklo najlepšou voľbou vďaka svojej vysokej miere recyklácie a je použité na znovu-výrobu produktov rovnakej kvality. Jedna sklenená fľaša na vodu sa používa znovu a znovu, a okrem toho je zdravotne nezávadná. Flaška je vyrobená z robustného skla, ktorého poškodeniu pomáha zabrániť ochranný  obal, takže Flaška bude Váš spoločník navždy.

Pozri si krátke video a spoznaj Flašku:

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro.

Ďalšie informácie

Objem

0,75l

Vzor na obale

Klíčiaci strom

Materiál obalu

Korok

Vyrobené

v Slovinsku.