Binchio Aktívne filtračné uhlie do vody Xmas

Aktívne filtračné uhlie Xmas limitovaná vianočná edícia 2021 každému zákazníkovi posielame iný runový symbol, každého si tak nájde tá jeho… Ukáž celý popis ↓

 • 100% recyklovateľné
 • Bez chémie
 • Opakovane použiteľné
Novinka

17,30 

4+ kusov na sklade

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Ut. 30.11.

Kuriér GLS St. 1.12.

Slovenská pošta Št. 2.12.

Zásielkovňa Št. 2.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Aktívne filtračné uhlie Xmas limitovaná vianočná edícia 2021

každému zákazníkovi posielame iný runový symbol, každého si tak nájde tá jeho “správná runa” – vaše vianočné znamenie:-)

Binchio je 100% prírodný spôsob filtrácie a mineralizácie vody z japonského aktívneho uhlia binchotan. Filtračné tyčinky Binchio poskytujú najvyšší štbandard filtrácie vody z vodovodu. Navyše v karafe či fľaši vyzerajú naozaj skvele. Krásna štruktúra drevenej tyčinky vytvára okolo vody prírodný dojem.

Limitovaná vianočná edícia aktívneho uhlia do vody Binchio je zdravým, užitočným a nápaditým darčekom, ktorý určite poteší každého priaznivca zdravého životného štýlu.

Čo všetko obsahuje balenie aktívne uhlie Xmas?

 • 2 filtračné tyčinky z japonského binchotanu,
 • prekvapenie – malý kameň z ruženínu alebo kryštálu s ochranným runovým symbolom a jeho interpretáciou*,
 • 100% prírodné balenie (bez plastov).

Runy: pradávne znaky Severanov. Okrem funkcie písmen abecedy (Futhark) boli často využívané na prírodnú mágiu či rituálne obrady. Starí Vikingovia verili, že ich runy pracujú s energiou, absorbujú ju a potom vysielajú. Sú veľmi citlivé. Dokážu vnímať a ovplyvniť ľudské podvedomie. Preteká nimi mocná vesmírna energia.

Binchio Xmas je zabalené v tematickej vianočnej krabičke. V jej vnútri sa nachádzajú 2 výberové filtračné tyčinky z japonského binchotanu. Do vianočného balenia selektujeme len tie najlepšie kusy od nášho japonského dodávateľa. Každá tyčinka je zabalená v ekologickom baliacom papieri s príbehom produktu (žiadne plasty).

Vnútro krabičky je vyplnené drevenou slamou aj šiškami. Súčasťou balenia je aj prekvapenie – kameň z ruženínu, čierneho ónyxu alebo kryštálu s ochranným runovým symbolom. Vzácny kameň môžete využiť na hamonizáciu vody, dekoráciu či ako talizman.

Vedeli ste že?

Každá binchotanová tyčinka, ktorú zakúpite je jedinečná, a na svete neexistuje iná, rovnaká!

Každá vetva japonského duba Ubame je totiž unikátom a aktívne uhlie z nej vzniká počas remeselnej výroby. Preto sa nedá hmotnosť ani tvar tyčiniek “štandardizovať” ako u mrkvy v Lidli (a ani sa o to nechceme pokúšať).

 • materiál: drevené aktívne uhlie binchotan z vetiev japonského dubu Ubamegashi (ekologický zber),
 • náš binchotan má certifikát kvality, pôvodu aj zloženia
 • jedna tyčinka vydrží v priemere 3+ mesiaca jedna tyčinka optimálne filtruje 1 liter vody naraz
 • extrémne ľahký a prenosný 100% prírodné, má mnoho spôsobov sekundárneho využitia.
 • Žiadny plast. Nulový odpad.
 • Filtruje iba pitnú (kohútikovú) vodu

Aktívne uhlie ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Množstvo:

2 ks

Dĺžka:

10-12 cm

Priemer:

1,5-2cm

Celková hmotnosť:

20-50g podľa tyčinky

Výdrž:

približne 3-4 mesiace