Preskočiť na obsah

Binchio Aktívne filtračné uhlie do vody Štartovací balíček

Binchio Aktívne filtračné uhlie do vody Štartovací balíček Binchio Štartovací balíček obsahuje všetky druhy filtračných tyčiniek Binchio za zvýhodnenú cenu.… Ukáž celý popis ↓

 • Bez chémie

45,00 

Skladom

Odošleme do pondelka 20.5..

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 20.5.

DPD Pickup/Pickup Station St. 22.5.

Kuriér GLS St. 22.5.

Packeta Št. 23.5.

Packeta na adresu Št. 23.5.

Popis

Binchio Aktívne filtračné uhlie do vody Štartovací balíček

Binchio Štartovací balíček obsahuje všetky druhy filtračných tyčiniek Binchio za zvýhodnenú cenu. Zistite ktorá tyčinka najlepšie vyhovuje vaším potrebám!

Binchio je 100% prírodný spôsob filtrácie a mineralizácie vody z japonského aktívneho uhlia binchotan. Filtračné tyčinky Binchio poskytujú najvyšší štbandard filtrácie vody z vodovodu. Navyše v karafe či fľaši vyzerajú naozaj skvele. Krásna štruktúra drevenej tyčinky vytvára okolo vody prírodný dojem.

Čo všetko obsahuje balenie aktívne uhlie Štartovací balíček?

 • 1x Binchio start – Slávny Kishu binchotan z japonského dubu Ubame, filtračné uhlie najvyššej kvality, ktoré je ručne vyrábané a dovezené priamo z japonských hôr prefektúry Wakayamy
 • 1x Binchio Premium – Hrubšia tyčinka pravidelného okrúhleho tvaru s dokonale hladkým povrchom. Tyčinka pochádza z vetvy vietnamskej odrody eukalyptového stromu.
 • 2x Binchio Mini – Dve obľúbené tyčinky menšej veľkosti (6-9cm) určené do prenosných fliaš s objemom do 0,7l. Tyčinky sú z japonského dubu Ubame a vietnamského eukalyptu.
 • 1x Binchio Barista –  Ideálne riešenie pre veľké karafy či iné nádoby na vodu s objemom 2-3l. Pre Binchio Barista sú selektované robustné tyčinky s rozmermy 11-13cm a masívnym priemerom 2-4cm. Tieto veľké tyčinky majú naozaj veľkú absorpčnú plochu a sú z japonského dubu Ubame alebo vietnamského eukalyptu.

Vedeli ste že?

Každá binchotanová tyčinka, ktorú zakúpite je jedinečná, a na svete neexistuje iná, rovnaká!

Každá vetva japonského duba Ubame je totiž unikátom a aktívne uhlie z nej vzniká počas remeselnej výroby. Preto sa nedá hmotnosť ani tvar tyčiniek “štandardizovať” ako u mrkvy v Lidli (a ani sa o to nechceme pokúšať).

 • materiál: drevené aktívne uhlie binchotan z vetiev japonského dubu Ubamegashi alebo z vetiev vietnamskej odrody eukalyptového stromu (ekologický zber),
 • náš binchotan má certifikát kvality, pôvodu aj zloženia
 • jedna tyčinka vydrží v priemere 3+ mesiaca jedna tyčinka optimálne filtruje 1 liter vody naraz
 • extrémne ľahký a prenosný 100% prírodné, má mnoho spôsobov sekundárneho využitia.
 • Žiadny plast. Nulový odpad.
 • Filtruje iba pitnú (kohútikovú) vodu

Aktívne uhlie ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Dĺžka 1 tyčinky:

10-12 cm

Priemer 1 tyčinky:

1,5-2cm

Výdrž 1 tyčinky:

približne 3-4 mesiace

Celková hmotnosť:

200-250g všetky tyčinky

Shop roku Mobake