Bavlnené vrecko

Bavlnené vrecko "Áno. Planéta ostane zelenou." alebo „Povedal/a som nie plastom!" vyzývajú k zodpovednému prístupu k planéte. Sú ideálnym partnerom… Ukáž celý popis ↓

Popis

Bavlnené vrecko „Áno. Planéta ostane zelenou.“ alebo „Povedal/a som nie plastom!“ vyzývajú k zodpovednému prístupu k planéte. Sú ideálnym partnerom na cesty. Ochránia tvoje bambusové alebo kovové slamky pred hrubým znečistením a prachom.

Vyber si nápis, ktorý sa ti najviac páči 🙂

  • Áno. Planéta ostane zelenou.“
  • Povedal/a som nie plastom!

Prečo Bavlnené Vrecko od Mobake?

✅  pretože sa zmestia až 4 zubné kefky alebo cestovaná tuba,
✅  sú výrobené zo 100% bavlny,
✅  100% rozložiteľné,
✅  vydržia dlho (stačí oprať),
 praktické na cesty (využitie ako peňaženka, peračník,..),
✅ dĺžka 24,5 cm, šírka 6 cm a priemer otvoru 4 cm.

Povedzte stop jednorazovým plastovým produktom. Vrecká sú dodávané bez ďalšieho obalu, podporujú teda myšlienku zero waste. Navyše budú slúžiť ako funkčný obal pre vaše eko príslušenstvo, ktorý vydrží kľudne aj niekoľko rokov.

Pozri si krátke video ako sa správne starať o bambusové slamky (Nezabudni potvrdiť ODBER 🙂 alebo si prečítaj 4 tipy ako sa o nich správne starať 

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Nápis

Áno! Planéta ostane zelenou., Povedal/a som nie plastom!

Materiál

100% bavlna

Rozmer

24,5 x 6 cm

Priemer

4 cm