Sada Ekologických Slamiek

Sada Rôznych Slamiek : 1x dvojbalenie bambusových slamiek "Cucaj s bambusom" od Mobake 1x nerezová slamka "Len jedna" od  EatGreen (farba… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné
  • Bez chémie
  • Vegan friendly
12% zľava

13,60 11,99 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

Kuriér GLS Po. 3.10.

Osobný odber Po. 3.10.

Packeta Ut. 4.10.

Slovenská pošta Ut. 4.10.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Sada Rôznych Slamiek :

1x dvojbalenie bambusových slamiek „Cucaj s bambusom“ od Mobake
1x nerezová slamka „Len jedna“ od  EatGreen (farba zlatá, meďená, strieborná – podľa dostupnosti)
3x papierová slamka v 3 farbách
2x ryžová slamka
1x nerezová slamka zahnutá (zlatá, strieborná – podľa dostupnosti)
1x sklenená slamka z tvrdeného skla
+
1x čistiaca kefka s nylonovými vláknami
1x bavlnené cestovné vreckoÁno planéta ostane zelenou!

Šetríme Tvoju peňaženku. Pri tomto balíčku ušetríš až 3,50 €.

#Objav tú pravú

Kto sa má vyznať v toľkých eko slamkách? Na trhu sa objavilo veľké množstvo alternatívnych slamiek k tým plastovým. Líšia sa vlastnosťami, materiálom a trvácnosťou. Málokto však vie, ktorá je pre neho #tápravá.

Spolu s EatGreen sme sa rozhodli, že ti ju pomôžeme nájsť. Vytvorili sme tri rozdielne balíčky, v ktorých nájdeš rôzne druhy eko slamiek. Je na tebe, ktorý si zvolíš. Začni opatrne Štartovacím balíčkom alebo sa vrhni ako Dobrodruh na kompletný balík. Vyber si ten svoj a objav tú pravú!

Bambusová slamka „Cucaj s bambusom

je opakovateľne použiteľná a pri správnej údržbe vydrží vyše roka. Je vyrobená zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Bambusová slamka neobsahuje BPA (bisfenol A) ani ftaláty. Je 100% rozložiteľná. Po použití stačí opláchnuť vodou a dôkladne prečistiť sisalovou čistiacou kefkou. Neodporúčame ju umývať v umývačke riadu.

Nerezová slamka „Len jedna

je opakovateľne použiteľná a pri správnej údržbe vydrží desaťročia. Je vyrobená z potravinárskej nerezovej oceli pre najvyššiu bezpečnosť a hygienu. Nerezová slamka je bez BPA, ťažkých kovov a ftalátov. Po použití stačí opláchnuť vodou a prečistiť sisalovou čistiacou kefkou. Môžeš ju umývať v umývačke riadu.

Sklenená slamka

je opakovateľne použiteľná a pri správnej údržbe vydrží desaťročia. Je vyrobená z borosilikátového skla pre najvyššiu bezpečnosť a hygienu. Sklenená slamka je bez BPA, ťažkých kovov a ftalátov. Po použití stačí opláchnuť vodou a prečistiť sisalovou čistiacou kefkou. Môžeš ju umývať v umývačke riadu.

? Rád využívaš slamku na cestách a rád by si bol keby ti dlho vydržala? Ochrániš si ju praktickým bavlneným cestovným vreckom, ktoré je súčasťou balíčka.

? Svoju „pravú“ slamku udržíš stále čistú použitím sisalovej čistiacej kefky, ktorá je súčasťou balenie 🙂

Papierová slamka

jednorazovo použiteľná. V horúcom nápoji vydrží zhruba 25 minút. Je vyrobená z nebieleného papiera. Papierová slamka je bez BPA, ťažkých kovov a ftalátov. Ideálna na udalosti, kedy potrebuješ veľa slamiek – párty, narodeninové oslavy, cateringy. Je 100% rozložiteľná, vhodná do kompostu.

Ryžová slamka

jednorazovo použiteľná. V horúcom nápoji vydrží 15 minút, v studenom zhruba 20 minút. Je vyrobená z ryžovej múky. Ryžová slamka je bez BPA, ťažkých kovov a ftalátov. Ideálna na udalosti, kedy potrebuješ veľa slamiek – párty, narodeninové oslavy, cateringy. Je 100% rozložiteľná, vhodná do kompostu. Je možné ju konzumovať.

Zabalíme ti to bez plastov 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie ?

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Dĺžka nerezová

21 cm

Dĺžka bambusová

21 cm

Dĺžka papierová

21 cm

Dĺžka ryžová

23 cm

Priemer nerezová

0,8 cm

Priemer bambusová

0,7 cm – 1,0 cm

Materiál čistiaca kefka

vlákno z agávy sisalovej, nerezová oceľ

Materiál vrecko

100% bavlna