Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Bambusová Slamka s menom

Bambusová Slamka s menom od Mobake – navrhni svojim blízkym unikátnu bambusovú slamku. Vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov.… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Bez náterov a lepidiel
  • Opakovane použiteľné
  • Vegan friendly

Popis

Bambusová Slamka s menom od Mobake – navrhni svojim blízkym unikátnu bambusovú slamku. Vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov.

Pri bambusovej slamke s menom prijímame len platby vopred (nie na dobierku).
Skontroluj si prosím gramatiku, za chybičky nezodpovedáme

🌿 Opakovateľne použiteľná
🌿 Dĺžka: 20-21 cm
🌿 Priemer: 0,5-0,7 cm
🌿 100% rozložiteľná
🌿 100% Vegan

Po každom použití odporúčame ju dôkladne vysušiť a vyčistiť čistiacou kefkou na slamky.

Vieš ako sa správne starať o bambusové slamky >>

Zamilovali sme si bambus

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše kefky vyrobené zo 100% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy. Podobne je navrhnutá aj škatuľka kefky, ktorá je vyrobená z recyklovaného papiera. Kúpou našej kefky ušetríš prírode takmer 500 ročný proces rozkladania bežnej umelej kefky.

Prečítaj si ako prebieha výroba Osobnej kefky úplne od základu.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Typ písma

Font 1, Font 2, Font 3, Font 4

Dĺžka

20-21 cm

Priemer

0,5-0,7 cm

Shop roku Mobake