Preskočiť na obsah

Bambusová slamka Obyčajná 21cm

Len VEĽKOOBCHODNÝ PRODUKT! Bambusová slamka bez gravírovania a  bez obalu. Vyčarí ti úsmev  a ochráni životné prostredie pred produkciou jednorazových plastov.… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

0,65 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station St. 17.7.

Kuriér GLS St. 17.7.

Packeta Št. 18.7.

Packeta na adresu Št. 18.7.

Popis

Len VEĽKOOBCHODNÝ PRODUKT!

Bambusová slamka bez gravírovania a  bez obalu. Vyčarí ti úsmev  a ochráni životné prostredie pred produkciou jednorazových plastov.

ℹ Môžeš si vybrať balenie po 1 kuse alebo rovno vziať 10 kusov pre celú partiu a ušetriť.

Prečo Bambusová slamka:

✅ pretože je opakovateľne použiteľná,
✅ šetrná k tvojmu zdraviu a planéte,
bez pridaných lepidiel a náterov,
✅ vyrobená zo 100% Moso bambusu,
✅ neohrozuje prostredie pandy 🐼
dĺžka: 20 alebo 21 cm,
✅ 
priemer 0,5 – 0,6 cm,
✅ 100% rozložiteľná.

Po každom použití ju odporúčame dôkladne vysušiť a vyčistiť Kefkou na Slamky.

Pozri si video z našej dielne na Youtube Mobake ako sa správne starať o bambusové slamky alebo si prečítaj 4 tipy ako sa o bambusové slamky správne starať.

Vieš ako sa správne starať o bambusové slamky >>

Zabalíme ti to bez plasto

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Materiál

bambus

Dĺžka

20 cm, 21 cm

Priemer

0,6 cm

Množstvo

1, 10

Shop roku Mobake