4x slamka Mobake vo vrecku

4x Bambusová slamka Mobake vo vrecku obsahuje 4x bambusovú slamku “Cucaj s bambusom”, sisalovú čistiaca kefka a bavlnené vrecko.   ℹ… Ukáž celý popis ↓

  • 100% recyklovateľné
  • Bez chémie
  • Bez náterov a lepidiel
  • Opakovane použiteľné
26% zľava

Popis

4x Bambusová slamka Mobake vo vrecku obsahuje 4x bambusovú slamku “Cucaj s bambusom”, sisalovú čistiaca kefka a bavlnené vrecko.

 

ℹ Šetríš svoju peňaženku: tento produkt ti ušetrí 2,26€. Pozvi priateľov na kávu 🙂

Prečo 4x Bambusová slamka Mobake vo vrecku:

✅ Pretože je Vegan certifikovaná,
✅ pretože je opakovateľne použiteľná,
✅ šetrná k tvojmu zdraviu a planéte,
✅ bez pridaných lepidiel a náterov,
✅ vyrobená zo 100% Moso bambusu,
✅ neohrozuje prostredie pandy 🐼
✅
dĺžka: 20 alebo 21 cm,
✅ 
priemer 0,5 – 0,6 cm,
✅ 100% rozložiteľná.

Vieš ako sa správne starať o bambusové slamky? Pozri si video a nezabudni potvrdiť ODBER 🙂

Vyber si nápis na Vrecku, ktorý sa ti najviac páči 🙂

  • Áno. Planéta ostane zelenou.“
  • Povedal/a som nie plastom!

Bambusové slamky sú vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Sú opakovateľne použiteľné. Dĺžka: 22 cm a priemer 0,5 cm. 100% rozložiteľné. Po každom použití odporúčame ich dôkladne vysušiť a vyčistiť Kefkou na Slamky, ktorá je súčasťou balenia.

Bavlnené vrecko „Áno. Planéta ostane zelenou.“ alebo „Povedal/a som nie plastom!“ vyzývajú k zodpovednému prístupu k planéte. Sú ideálnym partnerom na cesty. Ochránia tvoje bambusové alebo kovové slamky pred hrubým znečistením a prachom. Priemer vrecka je dostatočne veľký, aby sa doň zmestili až 4 zubné kefky alebo cestovaná tuba na kefky. Tak ju ochrániš pred tvrdými nárazmi. Veď vieme ako to na cestách býva 😉

Bavlnené vrecká sú vyrobené zo 100% bavlny. Sú opakovateľne použiteľné. Dĺžka majú 24,5 cm, šírku 6 cm a priemer otvoru 4 cm. Sú v prírode rozložiteľné. Použitá forma tlače na vreckách je sieťotlač.

Povedzte stop jednorazovým plastovým produktom. Vrecká sú dodávané bez ďalšieho obalu, podporujú teda myšlienku zero waste. Navyše budú slúžiť ako funkčný obal pre vaše eko príslušenstvo, ktorý vydrží dlhé roky.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Materiál

100% bavlna, bambus, nerez, nylon

Dĺžka

22 cm

Priemer

0,6 cm

Nápis na vrecku:

Áno! Planéta ostane zelenou., Povedal/a som Nie plastom!