Preskočiť na obsah

Tierra Verde Gél na riad s BIO citrónovou silicou 1l

Gél na riad s BIO citrónovou silicou s perfektným výkonom a zároveň maximálne šetrným zložením. Gél na ručné umývanie riadu s inovovaným… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Vegan

5,96 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do pondelka 24.6.

Kedy vám príde zásielka?
Odhadované dátumy pre doručenie na Slovensko.

Osobný odber Po. 24.6.

DPD Pickup/Pickup Station St. 26.6.

Kuriér GLS St. 26.6.

Packeta Št. 27.6.

Packeta na adresu Št. 27.6.

Popis

Gél na riad s BIO citrónovou silicou

s perfektným výkonom a zároveň maximálne šetrným zložením.

Gél na ručné umývanie riadu s inovovaným zložením na báze rastlinných tenzidov. Výborne peníporadí si aj s odolnou mastnotouzaschnutými zvyškami jedla. Gél je vhodný na umývanie bez rukavíc a je ľahko odbúrateľný v prírode.krásne vonia vďaka prírodnej citrónovej silici.

Ako sa gél na riad používa?

Malé množstvo gélu rozmiešame v teplej vode alebo nanesieme priamo na umývacie pomôcky. Po umytí ovocia či zeleniny prostriedok dôkladne opláchnite pitnou vodou.

Gél pri teplote nižšej ako 15 °C tuhnemení farbu (žltkastá sa mení na bielu). Gél je vyrobený z rastlinných tenzidovtuhnutie je známkou prírodného zloženia tohto produktu. Pri izbovej teplote sa jeho konzistencia aj farba obnoví.

Prípadné tuhnutie nemá vplyv na ďalšiu funkčnosť výrobku. Výrobok tuhnutím nestráca penivosť, odmasťovaciu účinnosť, umývací výkon ani biologickú odbúrateľnosť. Ak chcete rýchlo obnoviť konzistenciu gélu, vložte fľašu do teplého vodného kúpeľa.

Zloženie:

5-<15 % aniónové a neiónové povrchovo aktívne látky, glycerol, chlorid sodný, xantánová guma, benzoan sodný, kyselina citrónová, GLDA, citrónová silica v biokvalite (Citrus limon), limonén, citral.

Výhody gélu na riad?

  • Vďaka hodnote pH 5,5, prirodzenej pre ľudskú pokožku, a obsahu prírodného glycerolu nedráždije vhodný pre všetkých, ktorí chcú umývať  bez rukavíc. Glycerol ruky zvláčňuje a jemne hydratuje.
  • Gél nespôsobuje nežiaduce kožné reakcie a po použití zanecháva ruky v dobrej kondícii. Je dermatologicky testovaný.
  • Gél bol vyvinutý na čisto rastlinnej báze a neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu.
  • 99,9 % zložiek gélu má pôvod v prírode a je skvelým variantom pre ľudí, ktorým na zložení umývacích prostriedkov naozaj záleží. Prevratná receptúra odmasťovania založená na sile 100 % prírodných rastlinných  tenzidov (sodná soľ coco sulfátu, sodná soľ kyseliny lauroyl glutamovej, coco glukozid).
  • Gél obsahuje len BIO citrónovú silicunevtieravou osviežujúcou vôňou.
  • Gél sa v prírode ľahko rozkladá. Nezostávajú po ňom nežiaduce rezíduá, náročné pre životné prostredie. Spĺňa prísne kritériá najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie.

https://youtu.be/WvySOqbhem0

Prečo zvoliť výrobky Tierra Verde?

Suroviny drogérie Tierra Verde sú volené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná voda. Netestuje sa na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Varovanie!

Varovanie. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je lekárska pomoc nutná, majte obal alebo etiketu výrobku k dispozícii. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné okuliare.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak máte nasadené kontaktné šošovky a je možné ich ľahko vybrať, vyberte ich a pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie.

Obsahuje: d-limonén. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Sme Mobake – obchod pre ľudí s veľkým 💛

Príbeh značky Mobake začal v roku 2016, kedy sme začali s Motivačnými (bambusovými) kefkami. Dnes na Mobake nájdeš stovky ekologických a prírodných produktov do domácnosti aj záhrady.

V komunikácii si zakladáme na priateľskom a osobnom prístupe. S mnohými našimi dodávateľmi sa poznáme osobne a aj ich produkty dokonale poznáme. Náš bambusový stánok môžeš nájsť aj na veľtrhoch a výstavách. Aj naďalej Ti chceme prinášať zaujímavé a užitočné produkty, ktoré ti budú dlho robiť radosť. Tešíme sa na tvoj názor a neváhaj nám poslať fotku s tvojím úsmevom 🙂

Gél na riad odpadov ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Krajina pôvodu:

Česká Republika

Objem:

1l

Vôňa:

citrónová

Shop roku Mobake