Tierra Verde Biologický čistič odpadov 500 g

Biologický čistič odpadov Prípravok je netoxický a úplne neškodný pre životné prostredie Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov,… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
  • Opakovane použiteľné
  • Vegan friendly

14,95 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber Št. 23.3.

Kuriér GLS Pi. 24.3.

Packeta na adresu Pi. 24.3.

Packeta Po. 27.3.

Slovenská pošta Po. 27.3.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Biologický čistič odpadov

Prípravok je netoxický a úplne neškodný pre životné prostredie

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubiasifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpelníkuchýň. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm.

Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vodyseptiky. Ideálny pri pravidelnom používaní ako prevencia zápachuznečistenia.

Zloženie:

zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov, neobsahuje geneticky modifikované baktérie

Biologický čistič odpadov dávkovanie:

Preventívne:

1 odmerka týždenne

V prípade upchatého odpadu:

1 odmerka denne do spriechodnenia potrubia

Návod na použitie:

Vsypte odmerku prášku do 250 ml vlažnej vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte do výlevky. Ideálne aplikujte na noc, aby mala zmes možnosť pôsobiť. Skladujte na suchom mieste pri teplote 5 – 25°C.

Prečo zvoliť výrobky Tierra Verde?

Suroviny pre drogériu Tierra Verde sú volené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná voda. Netestuje sa na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Varovanie!

V zmesi so vzduchom môže byť vznetlivý. Pri vdýchnutí môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Zabráňte vniknutiu do očí. Opláchnite si ruky, ak pri aplikácii prídu do kontaktu s výrobkom. Používajte len podľa uvedeného návodu. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Ako predchádzať upchávaniu odpadu?

Najlepšie je upchatým odpadom predchádzať. Ak sa dá, používajte na odpad sitko. Do drezu nevylievajte vodu so zvyškami jedla a kuchynský olej, v kúpeľni zabráňte hlavne vnikaniu vlasov do odpadu (vlasy sú ideálny „lapač” nečistôt).

Pravidelne odpad udržujte v kondícii používaním biologického čističa, v prípade väčšieho problému môžete vyskúšať aj kyslíkový prášok PUER (návod, ako ho použiť na čistenie odpadov, je uvedený na balení). Ak sa odpad úplne upchá a znepriechodní, je nutné ho vyčistiť mechanicky.

Biologický čistič odpadov ti zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu, preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Ďalšie informácie

Krajina pôvodu:

Česká Republika

Hmotnosť:

500 g