Preskočiť na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Allnature Biely ocot 10% 5000 ml

Biely ocot 10% 5000 ml Biely kvasný ocot s 10% kyseliny octovej je v porovnaní s klasickým 8% octom koncentrovanejší… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie
Novinka

13,10 

Skladom

Odošleme do pondelka 11.12..

Kedy vám príde zásielka?

Po. 11.12.

Packeta na adresu Po. 11.12.

Osobný odber Ut. 12.12.

Kuriér GLS St. 13.12.

Packeta Št. 14.12.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Biely ocot 10% 5000 ml

Biely kvasný ocot s 10% kyseliny octovej je v porovnaní s klasickým 8% octom koncentrovanejší a neobsahuje cukor, takže má priehľadnú farbu a na čistených povrchoch nenecháva žiadne stopy. Je veľmi účinným čistiacim a dezinfekčným prostriedkom so širokými možnosťami použitia pri upratovaní domácnosti. Využite ho na odstránenie plesní a baktérií, zápachu z práčky či chladničky, odstránenie vodného kameňa v kúpeľni a kuchyni, zmäkčenie vody, ničenie buriny a pod. V kombinácii s jedlou sódou biely ocot skvele čistí povrchy v kúpeľni av kuchyni, odpady a WC.

Biely ocot pred použitím narieďte čistou vodou v pomere 1:4. Z 1 litra octu a 4 litrov vody získate 5 l univerzálneho čistiaceho prostriedku.

Použitie: Biely ocot 10% je vhodný na odstránenie vodného kameňa, čistenie odpadov a proti zápachu. Navyše zmäkčuje vodu a ničí burinu. Možno kombinovať s jedlou sódou na čistenie kachličiek, drezov a wc.

Zloženie: Ocot kvasný liehový 10%.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme v uzavretej nádobe. Chráňte pred slnečným žiarením.

Obsah: 5000 ml

Prečítaje si článok o výhodách upratovania s ekologickýmk čistiacimi prostriedkami:
Výhody netoxických čistiacich prostriedkov

Biely ocot 10% ti zabalíme s ohľadom na životné prostredie

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku alebo nejaký ten kúsok plastu.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Obsah:

5000ml

Zloženie:

Ocot kvasný liehový 10%

Výrobca:

Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika

Shop roku Mobake