Preskočiť na obsah

Allnature Biely ocot 10% 5000 ml

Biely ocot 10% 5000 ml Biely kvasný ocot s 10% kyseliny octovej je v porovnaní s klasickým 8% octom koncentrovanejší… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chémie

13,12 

Skladom

Odošleme už zajtra.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

DPD Pickup/Pickup Station Pi. 26.4.

Kuriér GLS Pi. 26.4.

Packeta Po. 29.4.

Packeta na adresu Po. 29.4.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Biely ocot 10% 5000 ml

Biely kvasný ocot s 10% kyseliny octovej je v porovnaní s klasickým 8% octom koncentrovanejší a neobsahuje cukor, takže má priehľadnú farbu a na čistených povrchoch nenecháva žiadne stopy. Je veľmi účinným čistiacim a dezinfekčným prostriedkom so širokými možnosťami použitia pri upratovaní domácnosti. Využite ho na odstránenie plesní a baktérií, zápachu z práčky či chladničky, odstránenie vodného kameňa v kúpeľni a kuchyni, zmäkčenie vody, ničenie buriny a pod. V kombinácii s jedlou sódou biely ocot skvele čistí povrchy v kúpeľni av kuchyni, odpady a WC.

Biely ocot pred použitím narieďte čistou vodou v pomere 1:4. Z 1 litra octu a 4 litrov vody získate 5 l univerzálneho čistiaceho prostriedku.

Použitie: Biely ocot 10% je vhodný na odstránenie vodného kameňa, čistenie odpadov a proti zápachu. Navyše zmäkčuje vodu a ničí burinu. Možno kombinovať s jedlou sódou na čistenie kachličiek, drezov a wc.

Zloženie: Ocot kvasný liehový 10%.

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme v uzavretej nádobe. Chráňte pred slnečným žiarením.

Obsah: 5000 ml

Prečítaje si článok o výhodách upratovania s ekologickýmk čistiacimi prostriedkami:
Výhody netoxických čistiacich prostriedkov

Biely ocot 10% ti zabalíme s ohľadom na životné prostredie

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku alebo nejaký ten kúsok plastu.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Obsah:

5000ml

Zloženie:

Ocot kvasný liehový 10%

Výrobca:

Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika

Shop roku Mobake