Bavlnený nástenný záves Strom Adam a Eva 78x112cm

Bavlnený Nástenný Záves Strom Adam a Eva Bavlnené Nástenné Závesy z Indie sú skutočné umelecké diela. Ich pestré farby vyvolávajú… Ukáž celý popis ↓

15% zľava

9,38 7,99 

Skladom

Odošleme ešte dnes.

Kedy vám príde zásielka?

Osobný odber už zajtra

Kuriér GLS Št. 9.2.

Packeta na adresu Št. 9.2.

Packeta Pi. 10.2.

Slovenská pošta Pi. 10.2.

Odhadované dátumy pre SK.

Popis

Bavlnený Nástenný Záves Strom Adam a Eva

Bavlnené Nástenné Závesy z Indie sú skutočné umelecké diela. Ich pestré farby vyvolávajú pocit pokoja. Na rozdiel od lacných strojovo a masovo vyrábaných výrobkov majú tieto ručne vyrábané látky naozaj jasné farby.

Prečo Bavlnený Nástenný záves Strom Adam a Eva?

  • Skvelá kvalita
  • krásny dizajn
  • dobrá cena
  • Ručne vyrobené v Indii

Záves Čakra Buddha Pôsobí veľmi elegantne, Vaša obývačka či spálňa sa premení na oázu pokoja a pohody. Môže výborne pomôcť aj pri meditácii či relaxácii, v kombinácii s vonnou tyčinkou, povrázkom, čajom alebo kávou a dobrou hudbou dokáže vyvolať pocit kľudu a pokoja.

Veľkosť: šírka 78 cm, výška 112 cm

Bavlnený Záves ti zabalíme ekologicky

Produkty nám dodávatelia niekedy dodajú v bublinkovej fólii alebo v inom plastovom obale, my ich znova použijeme aby váš balíček prišiel nepoškodený. 

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Ďalšie informácie

Vyrobené:

ručne v Indii

Rozmery:

78 cm x 112 cm

Materiál:

bavlna

Váha:

95g