Obchod » Doplnky

Bambusová cestovná tuba

  • Bez obalu
5,50 €

Vypredané, naskladníme čoskoro.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber dnes
Slovenská pošta pondelok  26.8.
Zásielkovňa pondelok  26.8.
Kuriér GLS pondelok  26.8.

Pri nákupe nad 33 €
máš dopravu zadarmo.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

Akceptujeme platby kartou,
e-bankingom aj Paypalom.

Balíček ti zabalíme
pozorne a s láskou.

  • 100% rozložiteľná
  • bez náterov a lepidiel
  • Popis
  • Detaily

Bambusová cestovná tuba zo 100% bambusu ochráni tvoju kefku a udrží ju čistú. Puzdro má tiež 2 otvory proti vlhkosti aby vaša bambusová kefka mohla vyschnúť. Dĺžka tuby je 20,8 cm. Bez náterov a lepidiel. 100% rozložiteľná.

💚 Zamilovali sme si bambus

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše bambusové tuby vyrobené zo 100% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy.

Zabalíme ti to bez plastov 🌿

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Bambusová cestovná tuba ; )

  • Materiál bambus
  • Dĺžka 20,8 cm