Obchod » Eko Kúpelňa

Moringly GO BREEZY

10,90 € s DPH

Posledné 3ks na sklade, odošleme do 2 dní.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber utorok  27.10.
Kuriér GLS streda  28.10.
Slovenská pošta štvrtok  29.10.
Zásielkovňa štvrtok  29.10.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 40 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

  • Popis
  • Detaily

Náš prášok Moringly GO BREEZY čistí a remineralizuje zuby, ale aj prevonia tvoju ústnu dutinu. Neboj sa experimentovať s unikátnym prírodným zubným práškom s prímesou moringy a skús zachovať sviežosť a čistotu svojich úst bez zbytočnej chémie!

V našom zubnom prášku Moringly GO BREEZY sa nachádza niekoľko zaujímavých zložiek. Bentonit je zmes ílovitých minerálov, ktorých efekt sa prejaví v bieliacom účinku zubného prášku. V spojení s kalciovým práškom má remineralizačný efekt na zuby, ktoré obohacuje vápnikom nevyhnutným pre silnú štruktúru zubov. Moringový prášok má antispetický a antimikrobiálny účinok. Príjemná chuť prášku je daná prítomnosťou xylitolu, ktorý zároveň zabraňuje vzniku zubného kazu. Jemnú vôňu zastrešuje kombinácia vybraných esenciálnych olejov zo šalvie, mäty a klinčeka.

Pripravený z čisto prírodných a organických ingrediencií.

POUŽITIE

Namočte navlhčenú zubnú kefku (ideálne z prírodnými štetinami) priamo do nádoby s práškom. Používajte ako bežnú zubnú pastu. Po umytí zubov dobre vypláchnite ústnu dutinu.

ZLOŽENIE

Bentonit, kalciový prášok, moringový prášok, xylitol, tenzid z kokosového oleja, esenciálne oleje – šalvia, mäta, klinček

Moringa Oleifera Leaf Powder, Bentonite, Calcium Carbonate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Mentha Piperita Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, *Eugenol, *Isoeugenol, *Geraniol, *Linalool, *Limonene

*prirodzene vyskytujúce sa v siliciach

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Hmotnosť 35g +/- 3%

O značke Moringly

Pred pár rokmi cestovateľka a právnička v jednom – Jarka – objavila na malom ostrove v Karibiku, Svätej Lucii, nenápadný ale tak trochu zázračný strom Moringu. O jeho blahodárnych účinkoch na zdravie, vitalitu a krásu sa presvedčila na vlastnej koži. Ako typický právnik, ktorý potrebuje pre správnosť svojho uvažovania dôkazy, hľadala pre svoj objav experta na molekuly. No a našla - Barbaru.