Obchod » Eko Kúpelňa

Moringly GO BREEZY

10,90 € s DPH

Posledný kus na sklade, odošleme ešte dnes.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber zajtra
Kuriér GLS pozajtra
Slovenská pošta pondelok  17.8.
Zásielkovňa pondelok  17.8.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 40 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

  • Popis
  • Detaily

Náš prášok Moringly GO BREEZY čistí a remineralizuje zuby, ale aj prevonia tvoju ústnu dutinu. Neboj sa experimentovať s unikátnym prírodným zubným práškom s prímesou moringy a skús zachovať sviežosť a čistotu svojich úst bez zbytočnej chémie!

V našom zubnom prášku Moringly GO BREEZY sa nachádza niekoľko zaujímavých zložiek. Bentonit je zmes ílovitých minerálov, ktorých efekt sa prejaví v bieliacom účinku zubného prášku. V spojení s kalciovým práškom má remineralizačný efekt na zuby, ktoré obohacuje vápnikom nevyhnutným pre silnú štruktúru zubov. Moringový prášok má antispetický a antimikrobiálny účinok. Príjemná chuť prášku je daná prítomnosťou xylitolu, ktorý zároveň zabraňuje vzniku zubného kazu. Jemnú vôňu zastrešuje kombinácia vybraných esenciálnych olejov zo šalvie, mäty a klinčeka.

Pripravený z čisto prírodných a organických ingrediencií.

POUŽITIE

Namočte navlhčenú zubnú kefku (ideálne z prírodnými štetinami) priamo do nádoby s práškom. Používajte ako bežnú zubnú pastu. Po umytí zubov dobre vypláchnite ústnu dutinu.

ZLOŽENIE

Bentonit, kalciový prášok, moringový prášok, xylitol, tenzid z kokosového oleja, esenciálne oleje – šalvia, mäta, klinček

Moringa Oleifera Leaf Powder, Bentonite, Calcium Carbonate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Mentha Piperita Leaf Oil, Salvia Officinalis Oil, Eugenia Caryophyllus Bud Oil, *Eugenol, *Isoeugenol, *Geraniol, *Linalool, *Limonene

*prirodzene vyskytujúce sa v siliciach

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Hmotnosť 35g +/- 3%

O značke Moringly

Pred pár rokmi cestovateľka a právnička v jednom – Jarka – objavila na malom ostrove v Karibiku, Svätej Lucii, nenápadný ale tak trochu zázračný strom Moringu. O jeho blahodárnych účinkoch na zdravie, vitalitu a krásu sa presvedčila na vlastnej koži. Ako typický právnik, ktorý potrebuje pre správnosť svojho uvažovania dôkazy, hľadala pre svoj objav experta na molekuly. No a našla - Barbaru.