Obchod » Motivačné kefky®

Share Happiness

  • Zľava!
  • Motivačná
4,40 € 3,99 € s DPH

Na sklade, odošleme do 2 dní.

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber utorok  27.10.
Kuriér GLS streda  28.10.
Slovenská pošta štvrtok  29.10.
Zásielkovňa štvrtok  29.10.

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 40 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

  • Popis
  • Detaily

Motivačná kefka® z bambusu s inšpirujúcou myšlienkou: Share Happiness

Motivačná kefka® Medium:
✅ Jemné štetiny,
✅ BEZ živočíšnych zložiek,
✅ 100% vegan,
✅ bieliaci efekt – uhlíkové vlákna,
✅  jemná a nedráždi,
✅  cez 2300 vlákien,
✅ vzor Kvet Života.

Motivačná kefka® Share Happiness

Motivačná kefka® od Mobake ti pripomenie pre čo sa oplatí Žiť. Svoju inšpirujúcu myšlienku máš každé ráno a večer doslova pred očami. Stačí pri čistení zubov precítiť kým naozaj si a konať ako najlepšie vieš. Sila myšlienok je obrovská. Buď ich pánom a nauč sa ich ovládať.

Pozri si krátke video od študentov z Prahy ako ti môže Motivačná kefka® rozžiariť deň:

S Dávkou Motivácie je Každý Deň Lepší: MoBaKe

😇 Teší nás svojou činnosťou POMÁHAŤ druhým – 🍃 Milujeme vytvárať produkty ŠETRNÉ k životnému prostrediu – ✊ Radi prinášame nové NÁPADY na trh – 👫 Motivuje nás vytvárať okolo seba komunitu ľudí odhodlaných meniť v prvom rade seba a svoje okolie. a KREATIVITA? – to je naše všetko! JEDNODUCHO MI TÁTO PRÁCA ROBÍ RADOSŤ!Rastieme……spoločne!Ďakujem každému, kto si zakúpil našu zubnú kefku a akokoľvek nám pomohol vyrásť, či už zdieľaním príspevkov, lajkovaním, sledovaním, svojou tvorbou alebo ústnym podaním. 😉 II. generácia sa pomaly blíži.S úctou,Patrik.Mobake 💚autor videa: Igor Sobolev

Uverejnil používateľ Mobake • výnimočné eko produkty Piatok 27. januára 2017

O jemnosť sa nemusíš báť. Pozri si nezávislý test od vlogerky na jemnosť štetín medzi slovenskými bambusovými kefkami:

Bambusová zubná kefka s uhlíkovými stredne jemnými štetinkami, ktoré majú bieliaci účinok. Detailné opracovanie tela ochráni tvoje ďasná pred podráždením a jej oblé tvary ti padnú akurát do ruky. Zmenšená hlava Motivačnej bambusovej kefky ti umožní vyčistiť aj tie najzadnejšie zuby!

Záleží nám na vzhľade a preto pri návrhu bambusovej kefky Medium sme sa inšpirovali posvätným geometrickým vzorom ”Kvet života”.

Zamilovali sme si bambus

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše bambusové kefky vyrobené zo 100% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy.

Podobne je navrhnutá aj škatuľka Motivačnej kefky, ktorá je vyrobená z recyklovaného papiera. Kúpou bambusovej zubnej kefky ušetríš prírode minimálne 500 ročný proces rozkladania bežnej umelej kefky.

Chceš vedieť ako prebieha výroba Motivačnej kefky úplne od základu? Prečítaj si TENTO článok: Od bambusovej kefky ku Kefke s príbehom

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Vzor Kvet života
  • Materiál rúčky Moso bambus
  • Tvrdosť vlákien Medium
  • Materiál štetiniek uhlíkové vlákna
  • Počet vlákien 2700
  • Hrúbka vlákna 0,18 mm

O značke Mobake

Značka kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky – kefky s príbehom.

Mobake Vegan certifikát