Kamenný stojan na 1 kefku

Konečne je TU!  Kamenný stojan na kefky ? - a nie hocijaký - 100% prírodný kameň ?. Do tohto štýlového stojanu sa ti… Ukáž celý popis ↓

  • Bez náterov a lepidiel
Bez obalu

21,00 

Na objednávku

Naskladníme a odošleme do piatku 18.12.

Kedy ti príde zásielka?

Slovenská pošta Po. 21.12.

Zásielkovňa Po. 21.12.

Kuriér GLS Po. 21.12.

Osobný odber Po. 21.12.

Dátumy odhadované pre SK.

Popis

Konečne je TU!  Kamenný stojan na kefky ? – a nie hocijaký – 100% prírodný kameň ?.

Do tohto štýlového stojanu sa ti vojde 1 zubná kefka. Je ručne vyrobený z vápenca. Jeden stojan ti vydrží celý život, a to nepreháňame. Totálne zero waste s jemným gravírovaním Mobake. Ideálne aj ako darček.

Štýlovejší kamenný stojan do kúpeľne ???

Spodnú stranu stojana sme vyhladili, aby dobre sedel na rovných povrchoch. Biela farba kameňa zvýrazní vzory na tvojej bambusovej kefke. Každý stojan je originál, nenájdeš 2 rovnaké kusy.

Zabalíme ti to bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie ?

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

Ďalšie informácie

Rozmer

max. 8×6 cm

Materiál

100% mramor