Obchod » Balíčky

Zubné tablety a eko Kefka

 • Zľava!
 • Nové
13,40 € s DPH

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 40 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

 • Popis
 • Detaily

Zubné Tablety ZeoZoe v spojení s kvalitnou zubnou kefkou sú alternatívnym spôsobom dentálnej hygieny.  Čistenie zubov s použitím tabliet je vynikajúcim prostriedkom udržiavania ústnej dutiny v zdravom stave. 

Bambusová zubná kefka s detailným opracovaním tela zas ochráni tvoje ďasná pred podráždením.  Štetiny kefky sú vyrobené z kvalitného vlákna DuPont Tynex, len s 0,12 mm priemerom, ktoré dostanú takmer všade. Kefky sú navyše gravírované lokálnymi vzormi zo slovenských Čičmian a prastarým vzorom Kvet Života.

✅ neosahujú fluór, ani chemické látky
✅ na báze vulkanického minerálu Zeolit
✅ praktické na cestovanie
✅ s mätou a šalviou
protizápalové účinky
✅ príjemná mentolová vôňa po umytí

Ako používať zubné tablety ZeoZoe

 1. Zubnú tabletu si vložte do úst.
 2. Zubnú kefku navlhčite vodou.
 3. Tablety jemne rozhryzte, kým v ústach nevznikne pastovitá hmota.
 4. Čistite zuby tak ako ste zvyknutý.
 5. Vypláchnite čistou vodou.
 6. Aplikujte 2 x denne.

Pre viac info o ZeoZoe zubných tabletách klikni >>TU<<

Zabalíme ti to bez plastov 📦🌱

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera.Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe! 

 • Tvrdosť kefky v balení Extra soft kefka, Medium kefka
 • Počet tabliet 90 ks

O značke Mobake

Značka kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky – kefky s príbehom.

Mobake Vegan certifikát