Obchod » Balíčky

Zero Waste Balíček Mobake

  • Zľava!
22,00 € 18,00 € s DPH

Doprava ZADARMO pri
nákupe nad 40 €.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu prírody.

Nakupuješ bezpečne cez
šifrované spojenie.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

  • Bez chémie
  • Bez náterov a lepidiel
  • Popis
  • Detaily

Starting pack pre Tvoj zero waste štýl.
Zero Waste balíček pre tvoj Bezobalový štart.
Balíček obsahuje všetky výrobky Mobake za TIPTOP cenu 🙂🌱

Zero Waste Balíček obsahuje:

4x bambusová slamka “Cucaj s bambusom”
1x čistiaca kefka na slamky
1x zubná kefka Extra soft alebo Medium
1x bavlnené vrecko
1x cestovná tuba na kefky
1x bambusové vatové tyčinky 200ks

Šetríš svoju peňaženku. Ušetríš až  4,00 €. Pozvi priateľov na kávu 😉

Bambusové kefky

Bambusová zubná kefka Extra soft Čičmany a Extra soft Morava s veľmi jemnými štetinkami (cez 3010 vlákien) alebo kefka Medium Kvet života s uhlíkovými štetinkami (cez 2600 vlákien). Detailné opracovanie tela ochráni tvoje ďasná pred podráždením a jej oblé tvary ti padnú akurát do ruky. Záleží nám aj na vzhľade a milujeme lokálnu kultúru – pri návrhu kefiek Extra Soft sme sa preto inšpirovali vzormi z Moravy a Slovenska.

O jemnosť sa nemusíš báť. Pozri si nezávislý test od vlogerky na jemnosť štetín medzi slovenskými bambusovými kefkami:

Bambusové Slamky

Slamky sú vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Sú opakovateľne použiteľné. Dĺžka: 22 cm a priemer 0,5 cm. 100% rozložiteľné. Po každom použití odporúčame ich dôkladne vysušiť a vyčistiť Kefkou na Slamky, ktorá je súčasťou balenia.

Pozri si video ako sa správne starať o bambusové slamky  alebo si prečítaj 4 Tipy ako sa o nich správne starať.

Bambusové tyčinky do uší

Balenie bambusových tyčiniek do uší Mobake. Obsahuje 100 ks. 100 % rozložiteľné. Skvelá alternatíva ku klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obalom z recyklovaného papiera sú kompostovateľné a úplne biologicky rozložiteľné. Môžete ich tak vhodiť do kompostu.

Bavlnené vrecko

Bavlnené vrecko „Áno. Planéta ostane zelenou.“ alebo „Povedal/a som nie plastom!“ vyzývajú k zodpovednému prístupu k planéte. Sú ideálnym partnerom na cesty. Ochránia tvoje bambusové alebo kovové slamky pred hrubým znečistením a prachom.

Vrecká sú vyrobené zo 100% bavlny. Dĺžka 24,5 cm, šírka 6 cm a priemer otvoru 4 cm. Sú v prírode rozložiteľné. Forma tlače na vreckách je sieťotlač.

Tvoj Zero Waste Balíček zabalíme bez plastov

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Materiál 100% bavlna, bambus, nerez, nylon
  • Dĺžka 22 cm
  • Priemer 0,6 cm
  • Vyber si nápis na vrecku: Áno! Planéta ostane zelenou., Povedal/a som Nie plastom!
  • Vyber si kefku: Extra Soft, Medium Uhlíková

O značke Mobake

Značka kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky – kefky s príbehom.

Mobake Vegan certifikát