Obchod » Osobné kefky

Osobná kefka KID

5,69 €

Kedy ti príde zásielka?

Dátumy sú odhadované pre Slovensko.

Osobný odber štvrtok  29.8.
Kuriér GLS piatok  30.8.
Slovenská pošta pondelok  2.9.
Zásielkovňa pondelok  2.9.

Pri nákupe nad 33 €
máš dopravu zadarmo.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

Akceptujeme platby kartou,
e-bankingom aj Paypalom.

Balíček ti zabalíme
pozorne a s láskou.

  • 100% recyklovateľná
  • 95% rozložiteľná
  • bpa-free
  • Popis
  • Detaily

Osobná kefka Kid – navrhni si svoju vlastnú bambusovú kefku.

👍 Pri tejto kefke prijímame iba platby vopred (nie na dobierku).
👍 Skontroluj si prosím gramatiku, za chybičky nezodpovedáme.
👍 Výroba Osobnej kefky Kid obyčajne trvá do 1 týždňa.

Osobná kefka Kid s Extra jemnými štetinkami. Detailné opracovanie tela ochráni tvoje ďasná pred podráždením a jej oblé tvary ti padnú akurát do ruky. Je zdobená hravým vzorom vŕbových lístkov.

💚 Zamilovali sme si bambus 

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše kefky vyrobené zo 100% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy. Podobne je navrhnutá aj škatuľka kefky, ktorá je vyrobená z recyklovaného papiera. Kúpou našej bambusovej kefky ušetríš prírode takmer 500 ročný proces rozkladania bežnej umelej kefky.

Zabalíme ti to bez plastov 🌿

Tvoj balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pilinami zo smreka alebo recyklovaným papierom. Pri otváraní Ťa môže prekvapiť príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko a byť takmer bez odpadu – preto veríme, že sa nepohneváš ak pri tvojom balíčku použijeme už použitú krabičku.  Na záver pridáme pečiatku s logom Mobake a s láskou pošleme.

Podporujeme environmentálne organizácie 🌿

Z každého tvojho nákupu poputuje 1% jednej z environmentálnych neziskových organizácií. Môžeš si vybrať organizáciu, ktorej chceš prejaviť svoju podporu. Vlk alebo Prales Dětem? Viac o nich si môžeš prečítať na tomto odkaze. Ďakujeme za tvoju podporu a chuť konať dobro!

Sme Mobake!

značka mladých, kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Pravidelne tvoríme nové ekologické bambusové produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Vďaka patrí aj Tebe!

  • Materiál rúčky Moso bambus
  • Materiál štetiniek DuPont tynex Nylon 6
  • Tvrdosť vlákien Extra Soft
  • Počet vlákien cez 2630
  • Hrúbka vlákna 0,12 mm