Obchod » Ďalšie kefky

Edícia pre Páry

  • Zľava!
10,00 € 7,00 €

Pri nákupe nad 33€
máš dopravu zadarmo.

Slamka ako darček
pri kúpe 5 kefiek.

Akceptujeme platby kartou,
e-bankingom aj Paypalom.

Balíček ti zabalíme
pozorne a s láskou.

  • Popis
  • Detaily

Láska je tá najmocnejšia sila v celom universe, my v Mobake-u veríme, že ak niečo daruješ z čistej lásky, znásobené sa ti to vráti. Vieme, že malý, no úprimný dar môže znamenať viac ako drahé šperky. A preto sme vytvorili túto limitovanú edíciu. Poteš ňou svojich milovaných.

Táto valentínska edícia zubných kefiek Mobake je vyrobená z udržateľne pestovaného bambusu. Na štetinkách sme si dali záležať. Sú vyrobené z kvalitného nylonu. Extra jemné štetiny pre ňu a Medium pre neho.

Ponúkame ti na výber z dvoch variant. Z predu sú obe rovnaké. Zo zadu každá s iným odkazom:

  • buď symbol srdca 
  • alebo mierne šteklivý nápis „bambus do pusy

Kolekcia kefiek poteší každého komu záleží ma výnimočnom darčeku s praktickým využitím. Darujete nie len unikátny darček, ale pomôžete chrániť životné prostredie.

Prečo sú z bambusu?

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše kefky vyrobené zo 100% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy. Podobne je navrhnutá aj škatuľka kefky, ktorá je vyrobená z recyklovaného papiera. Kúpou našej kefky ušetríš prírode takmer 500 ročný proces rozkladania bežnej umelej kefky.

Ako bude zabalená Tvoja objednávka?

Balíček dôkladne zabalíme do krabičky alebo obálky z recyklovaného papiera. Na lepenie používame výlučne papierovú, 100% recyklovateľnú pásku. Škatulku vyplníme pylinami zo smreka. Pri otváraní Ťa prekvapí príjemná lesná vôňa.

Snažíme sa využiť všetko – preto veríme, že sa nepohneváš ak raz za čas použijeme už použitú krabičku. Na záver pridáme pečiatku a pošleme s láskou k vám.

Ako sa o kefku starať?

Kefka je vyrobená z prírodného materiálu, preto pre ňu platí trochu odlišná starostlivosť. Neboj sa o nič ťažké nejde. V zásade po každom použití ju pretri uterákom, aby skôr vyschla. Druhé odporúčanie, po pretretí uterákom ju polož na pohár – do horizontálnej polohy. Prečo? Pretože na spodku pohárika je zvýšená vlhkosť. Je to v dôsledku stekania vody z kefiek. Predídeš tým „sčernaniu“ spodnej časti kefky.

  • Nápis ♥, bambus do pusy :)