Sme Mobake

Značka kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, ktoré každoročne posúvame na vyšší level. Predminulý rok (2017) sme ako prví na Slovensku rozšírili portfólio produktov o bambusové slamky „Cucaj s bambusom„. Pravidelne tvoríme nové ekologické produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Tešíme sa na ten Tvoj. 

Podporujeme ľudskosť a tvorivé princípy

Podpoujeme globálny projekt Tvorivá spoločnosť. Uvedomujeme si akú veľkú hodnotu má život každého človeka a ako deštruktívne pôsobí na naše životy súčasný spotrebiteľský formát. Celé ľudstvo má v časoch narastajúcich klimatickýh hrozieb šancu zjednotiť sa a vytvoriť skutočnú civilizáciu, kde človek je na 1. mieste.

Tvorivá spoločnosť je jediná šanca pre celý svet prežiť v jednote nadchádzajúce obdobie klimatických katastrof a vybudovať svet hodný človeka. Pridať sa môže každý. Naša budúcnosť, drahí priateľ, je len v NAŠICH rukách.

Logo Tvorivá spoločnosť, Creative society logo

Chránime životné prostredie

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše produkty vyrobené zo 100% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy. Podobne sú navrhnuté aj obaly, ktoré sú vyrobené z recyklovaného papiera. Kúpou našej kefky ušetríš prírode takmer 500 ročný proces rozkladania bežnej umelej kefky.