Preskočiť na obsah

Sme Mobake

Našou misiou je denne tvoriť obchod pre ľudí s veľkým srdcom. Snažíme sa preto na webe vytvoriť také prostredie, kde sa naši zákazníci cítia ako doma. Kde vždy nájdu nielen skvelé prírodné produkty, ktoré zahrejú ich domov, ale aj osobný a priateľský zážitok


Mobake vzniklo ako značka kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do bambusu. Náš príbeh sa začal písať v roku 2016, kedy sme po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami. Nazvali sme ich Motivačné kefky®  – kefky s príbehom.

Neostalo to len pri kefkách, na ktorých sme neúnavne pracovali. V roku 2017 sme, ako prví na Slovensku, rozšírili portfólio produktov o bambusové slamky „Cucaj s bambusom„. Od vtedy sa náš obchod rozrástol o množstvo ďalších skvelých výrobcov. Pravidelne vám prinášame nové ekologické produkty, ktoré sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou unikátnych ľudských príbehov. Tešíme sa na ten Tvoj. 

Mobake logo png

Chránime životné prostredie

Bambus dokáže rásť neuveriteľne rýchlo, aj preto sú naše produkty vyrobené zo 100%% Moso bambusu. Je pestovaný udržateľným spôsobom a neohrozuje územie pandy. Podobne sú navrhnuté aj obaly, ktoré sú vyrobené z recyklovaného papiera. Kúpou našej kefky ušetríš prírode takmer 500 ročný proces rozkladania bežnej umelej kefky.

Shop roku Mobake