Doprava a platba

Možnosti dopravy:

  • Slovenská pošta – Obchodný balík

Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške do 3 € v závislosti na mieste dodania a váhe balíčka. Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy. Reklamácia zásielky je možná do 2 dní od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní!

Cena nezahŕňa žiadne ďalšie služby, pretože ich Slovenská pošta neponúka. Pokiaľ nebudeš zastihnutý, dostaneš do schránky oznámenie o doručení zásielky. Zásielku si môžeš vyzdvihnúť na uvedenej pošte alebo požiadať o opätovné doručenie. U týchto zásielok nie je možná akákoľvek komunikácia s dopravcom a nemáme žiadnu možnosť zásielku ovplyvňovať. Zásielku posielanú doporučene alebo na dobierku je možné sledovať.

Pozor! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, reklamáciu si uplatníš priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.

Zásielka je zvyčajne doručená do druhého dňa od odoslania. O odoslaní budeš informovaný e-mailom.

  • Packeta (Zásielkovňa)

Čo je Packeta?

Zásielkovňa je logistická spoločnosť, ktorá prevádzkuje výdajné miesta po celom Slovensku, v Čechách a iných krajinách EU. Môžu sa nachádzať v rôznych kamenných predajniach, kaviarňach či obchodných centrách.

Kde sa výdajné miesta Zásielkovne nácházdajú?

Kompletný zoznam všetkých výdajných miest nájdete na tomto odkaze.

Ako to funguje?

V košíku si zvolíš jedno zo stoviek výdajných miest a hneď ako bude zásielka pripravená k výdaju, príde Ti SMS a e-mail s heslom, na ktoré bude zásielka vydaná. Štandardne sú zásielky doručované na druhý deň a počkajú na výdajnom mieste 7 dní. Pomocou trasovacieho čísla, ktoré obdržíš na e-mail, môžeš sledovať tvoju zásielku TU.

Nestihneš si zásielku vyzdvihnúť?

Nevadí, môžeš si predĺžiť úložnú dobu zásielky až na 21 dní alebo prezradíš heslo komukoľvek komu veríš a on vyzdvihne zásielku za Teba.

Výhody Zásielkovne

Nemusíš celý deň doma čakať na kuriéra, zásielku si vyzdvihneš vtedy, keď sa Ti to bude hodiť. Navyše si môžeš doručený tovar priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak Ti z nejakého dôvodu nebude vyhovovať.

  • Kuriérska služba GLS

Spôsoby úhrady

Všetky spôsoby úhrady, možno vybrať pred výberom dopravy. Všetky spôsoby platby sú zahrnuté v cene dopravy.

Platba dopredu

Pri výbere tejto možnosti obdržíš zálohový list so všetkými údajmi k platbe. Tovar budeme expedovať po obdržaní platby na bankový účet.

Dobierka

Objednaný tovar Ti zašleme poštou a pri prevzatí tento tovar uhradíš v hotovosti.

Platba prostredníctvom platobnej brány GoPay

(Platba kartou, Platba e-bankingom). Schválené a regulované Českou národnou bankou.

Bezpečnosť: Pri platbe platobnými kartami sa nemuš báť zneužitia. Využívame preverenú platobnú bránu s protokolom 3-D secure, podporovaným kartovými asociáciami. Všetky interné informácie (heslá, mená, operácia) sa šifrujú. My k Tvojim platobným údajom prístup nemáme.

PayPal

Bezpečná platba pomocou internetovej peňaženky PayPal. Platba je okamžite pripísaná na našu PayPal peňaženku.