Preskočiť na obsah

Mobake na vlnách radosti: rok 2023 v retrospektíve

Rok 2023 bol pre MOBAKE nezabudnuteľný. A najväčšou odmenou sú pre nás tie stovky objednávok, ktoré sa na nás valia posledné týždne. Chceme vám vyjadriť našu hlbokú vďaku za neoceniteľnú podporu 💛. Poď si s nami zaspomínať na najkľúčovejšie okamihy, ktoré stoja za zmienku. 

MOBAKE ako finalista Cien Heureky 2023

    Po roku (už druhýkrát) sa náš obchod pre ľudí s veľkým srdcom ocitol vo finále súťaže „Cena Heureky“. Ide o cenu udelenú odbornou porotou zloženou z popredných osobností českej a slovenskej e-commerce scény.
       O túto cenu sa uchádzali rôzne e-shopy, ktoré sú niečím výnimočné, stojí za nimi zauímavý príbeh, snažia sa robiť svet o trochu lepším, alebo sú akokoľvek inak unikátne. 
       Medzi finalistami sa okrem nášho Mobake.sk obchodu ocitli aj dublez.skkompostujeme.skmedaren.sk a zemito.sk. Napriek tomu, že sme tento rok nevyhrali, tešíme sa, že sme na základe tejto súťaže rozbehli kvalitné spolupráce s kompostuj.me či zemito.sk.

Získali sme prestížny certifikát Udržateľný e-shop

       Naše veľké úsilie o ekologickú šetrnosť pri balení produktov, snaha spolupracovať s lokálnymi dodavateľmi, kvalitný sortiment produktov, zákaznícky servis a ďalšie aktivity, nám priniesli koncom roka obrovské zadosťučinenie – získali sme od Heureky prestížny certifikát Udržateľný e-shop. Každý e-shop zapojený do projektu musí prejsť hodnotiacim dotazníkom, ktorý pre projekt zostavili top expertné organizácie – Asociácia spoločenskej zodpovednosti a Inštitút cirkulárnej ekonomiky.

Ak u nás nakúpiš alebo sa o nás zmieniš svojim známym, tiež podporuješ celú myšlienku a úsilie podnikateľov, ktorý to myslia s udržateľnosťou vážne.

Spolupracujeme s Košickým samosprávnym krajom

V apríli sme oslavovali Deň Zeme v Košiciach pod záštitou Košického samosprávneho kraja. V tzv. Zelenom mestečku náš obchod pre ľudí s veľkým srdcom – Mobake – prezentovali Milan a Izi, kde si napríklad aj s predsedom KSK Rastislavom Trnkom pripravili Machový obraz, či vyrobili ekologický prací prášok. Išlo o nezabudnuteľné podujatie, na ktoré radi spomíname. Viac si o ňom môžete prečítať tu .
     

Mobake sa rozrastá aj za hranice Slovenska

Radostne oznamujeme, že sme sa rozrástli a naše super produkty sú od tohto roka dostupné nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike v niektorých predajniach konceptu Place Store. Môžeš nás nájsť v Zlíne – MIMI, Prahe, Českých Budějoviciach Tábore. 

Taktiež sme konečne spustili českú verziu webu – Mobake.cz, juchúúúú 🙂

Máme obrovskú radosť, že môžeme spoločne zdieľať tieto okamihy s  našimi vernými zákazníkmi, medzi ktorých, veríme, patríte alebo budete patriť aj vy. Bez vás by sme neboli tam, kde sme teraz. Chceme vám vyjadriť obrovskú vďaku za vernosť a podporu.

Dúfame, že nám ostanete verní aj počas budúceho roka. Prajeme všetko dobré v nadchádzajúcom roku, plného lásky, šťastia a úspechov.

Shop roku Mobake